Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Villa Sera Çeşme'nin satışlarına başlandı

Umi İnşaat imzasıyla İzmir Çeşme'de hayata geçirilen Villa Sera Çeşme projesinde fiyatlar 1 milyon dolar ile 2 milyon 200 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor.

Yerli ve yabancı tatilcilerin gözde lokasyonlarından İzmir Çeşme'de 21 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Villa Sera Çeşme projesinde toplam 29 villaya yer veriliyor. Büyüklükleri 160 metrekare ile 360 metrekare arasında değişiklik gösteren 4+1 dubleks, 5+1 tripleks ve 6+1 tripleks tipinde konutların bulunduğu Villa Sera Çeşme'de teslimlere Ocak 2018'de başlaması planlanıyor.

Kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca konut sahibi olunabilen Villa Sera Çeşme projesinde fiyatlar 1 milyon dolar ile 2 milyon 200 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. İnşaat çalışmalarının tamamlandığı Villa Sera Çeşme projesinde her villaya özel açık yüzme havuzu yer alıyor.

Aya Yorgi Koyu'na yürüme mesafesinde bulunan proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.villaseracesme.com adresinden ya da 0530 461 30 28 numaralı telefondan erişilebiliyor.