Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vira İstanbul ayda 2 bin TL'ye ev sahibi yapmaya devam ediyor

Gül Proje'nin en yeni yatırımı Vira İstanbul'da ayda 2 bin TL taksitle ev sahibi yapan "Vira İstanbul’da ev sahibi olmak kiracı olmaktan daha kolay" kampanyası uzatıldı.

Bugüne kadar geliştirdiği projelerle sektörde kendine önemli bir yer edinen Gül Proje’nin, Vira İstanbul’da hayata geçirdiği ve konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyası yoğun ilgi görüyor. ‘Vira İstanbul’da ev sahibi olmak kiracı olmaktan daha kolay’ sloganıyla lanse edilen ve aylık 2 bin TL’den başlayan taksitler ile avantajlı fiyatlar sunan kampanyasına yatırımcılardan yoğun talep geliyor.

Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim

Gül Proje’nin, Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiği Vira İstanbul’da başlattığı kampanyayla yatırımcılarını kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Kampanyaya göre; peşin ödemede yüzde 15 indirim ve aylık 2 bin TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün hale geliyor. Gelen yoğun talep üzerine 2016 Aralık sonuna kadar uzatılan kampanya ile Vira İstanbul'da daire fiyatları ise 264 bin TL’den başlıyor.

Lokasyonuyla dikkat çekiyor

Toplam bin 156 konut ve 39 ticari birimden oluşan Vira İstanbul, 92 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. E-5 karayoluna 2 dakika, sahile ise 3 dakikalık mesafede yer alan proje 17 bloktan meydana geliyor. Yüzde 81'i yeşil alana ayrılan projede alanları 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan daire seçenekleri sunuyor.

Projede yer alan 27 bin metrekarelik alanda ise basket sahaları, tenis kortları ve teras gibi donatılar yer alıyor. Eğitim vadisinin hemen yanı başında yer alan Vira İstanbul, Anadolu ve Fen liseleri dahil birçok eğitim kurumuna oldukça yakın konumda bulunuyor.