Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vira İstanbul yılın son kampanyasıyla yatırımcılara yüzde 50 kazandıracak

Gül Proje'nin Beylikdüzü'nde konumlandırdığı Vira İstanbul projesinde yeni başlayan kampanya kapsamında, yatırımcılara yüzde 50 kar etme garantisi sunuluyor.

Gül Proje, Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiği Vira İstanbul projesinde yıl sonuna özel yeni bir kampanyaya start verdi. Kampanya kapsamında yatırımcılar, Vira İstanbul projesinden satın aldıkları konutlarda proje teslim gününde en az yüzde 50 kâr elde edebilecek. Proje, teslim aşamasında yüzde 50 kâr oranının altında kalması durumunda ise aradaki farkı, Gül Proje kendi bünyesinden ödemeyi taahhüt ediyor.

Aylık 2 bin TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olma fırsatı

Vira İstanbul projesinde hayata geçirilen yüzde 50 kâr garantili konut satışları ödeme kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Bu kampanyaya göre; peşin ödemede yüzde 15 indirim ve aylık 2 bin TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün hale geliyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin de sunulduğu kampanya, yıl sonuna kadar geçerli olacak. Vira İstanbul'da daire fiyatları ise 264 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 81'i yeşil alana ayrıldı

Toplam bin 156 konut ve 39 ticari birime ev sahipliği yapan Vira İstanbul, 92 bin metrekare büyüklüğündeki bir arazi içerisinde hayata geçiyor. Toplam 17 bloktan oluşan Vira İstanbul, 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan geniş daire seçenekleri sunuyor.

Sakinlerine hareketli ve geniş sosyal imkanlar sunan Vira İstanbul’da arazinin 74 bin 500 metrekaresi yani yüzde 81'i yeşil alanlara ayrılmış durumda. Projede yer alan konutların yüzde 60'ı ise ikinci kattan itibaren deniz görüyor. Projede yer alan 27 bin metrekarelik alanda spor donatıları yer alırken birçok eğitim kurumuna da yakın konumuyla da dikkat çekiyor. Vira İstanbul, E-5 karayoluna 2 dakika, sahile ise 3 dakikalık mesafede yer alıyor.