Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vira İstanbul'da daire fiyatları 264 bin TL’den başlıyor

Prestijli projelerle ev sahibi olmayı kolaylaştıran Gül Proje, Vira İstanbul’da yeni bir kampanyayı inşa etmeye hazırlanıyor.

Gül Proje ile Beylikdüzü Belediyesi’nin başlattığı konut projeleri yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Gül Proje, inşa ettiği 2 ayrı kampanyayla ev sahibi olmayı kolay hale getiriyor.

Beylikdüzü’nün yükselen projesi Vira İstanbul, hem peşin hem de kredili alımlarda yüzde 20 indirim imkanı sunuyor. Buna ek olarak “peşinatı teslimde öde” kampanyası sayesinde yüzde 15 indirim fırsatından yararlanmak mümkün. Vira İstanbul daire fiyatları ise 264 bin TL’den başlıyor.

Toplam 92 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Vira İstanbul, 1.156 konut ve 31 ticari birime ev sahipliği yapıyor. 17 bloktan oluşan daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi.

Alıcısına sosyal imkan ve hareketli bir yaşam tarzı sunan Vira İstanbul arazisinin yüzde 81’lik kısmı yeşil alanlarla kaplı. Proje kapsamında bulunan dairelerin büyük bir kısmı deniz manzaralı. Proje gerek eğitim kurumlarına gerekse de sosyal donatı alanlarına yakın olması nedeniyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Vira İstanbul, E-5 karayoluna 2 dakika, sahile ise 3 dakikalık mesafede yer alıyor.