Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vira İstanbul'da yüzde 20 indirim fırsatı

Gül Proje tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilen Vira İstanbul projesinde başlatılan kampanya kapsamında; hem indirim hem de ev bedelini taşınınca ödeme fırsatı sunuluyor.

Beylikdüzü'nün en değerli yatırımcılarından Gül Proje imzasıyla 92 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Vira İstanbul'da toplam 1.156 daireye yer veriliyor. Konutları yanı sıra 39 dükkanın da bulunduğu projede; alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

İlk etap teslimlerine bu yılın sonunda, ikinci etap teslimlerine ise 2018 yılının Ağustos ayında başlanması planlanan Vira İstanbul'da fiyatlar 280 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Tamamlandığında yüzde 50'nin üstünde prim yapması beklenen projeden konut sahibi olmak isteyenler; yüzde 20 indirim ve ödemeyi taşınınca yapma imkanından yararlanabiliyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, tenis kortu, yürüyüş parkuru, kreş, sauna, kapalı otopark, basketbol sahası, kafe, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu ve Türk hamamı bulunan Vira İstanbul projesinin 74 bin 500 metrekaresi yeşil alandan oluşuyor. Beylikdüzü'nde Kavaklı Caddesi'nin sonunda inşa edilen projede, konutların yüzde 60'ı ikinci kattan itibaren deniz görüyor.