Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vişne Elit Eskişehir’de 200 bin TL peşinat konut sahibi olma imkânı

Kar İnşaat kalitesiyle Eskişehir’de yaşama geçirilen Vişne Elit Eskişehir projesinde 200 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Türkiye’nin en gözde illerinden bir tanesi olan Eskişehir’de Kar İnşaat kalitesi ve güvencesi ile hayata kazandırılan Vişne Elit Eskişehir’de 200 bin TL peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Fiyatların 1 milyon 380 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede ayrıca 36 ay vade farksız taksitlendirme imkânı da sağlanıyor.

Toplam 30 adet daireye yer verilen Vişne Elit Eskişehir projesinde yer alan dairelerin tamamı 4+1 tipinde tasarlandı. Projede 18 tane 255 metrekare büyüklüğünde 4+1, 12 tane de 2424 metrekare büyüklüğünde 4+1 daireye yer veriliyor.

Kar İnşaat Vişne Elit Eskişehir projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 1 milyon 380 bin TL’den başlangıç gösterip 1 milyon 470 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Konut teslimlerinin Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan projeden daire sahibi olmak isteyenlerin 200 bin TL peşinat ödemesi yeterli. Kalan konut bedel ise 36 eşit taksitlerle vadelendiriliyor.

10 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Vişne Elit Eskişehir projesi Kar İnşaat imzasıyla şehrin siluetinde yepyeni bir soluk yaratacak. 3 blok şeklinde yükselen projede toplam 30 adet daire yer alıyor. Projedeki dairelerin tamamı farklı büyüklüklerde tasarlanmış 4+1 konseptli yaşam alanlarından oluşuyor.

Ebeveyn banyolu şekilde tasarlanan konutlarda standart özellik olarak kiler dolapları ve portmanto yer alıyor. Vişne Life projesinin bina özellikleri arasında ise elektrikli panjur sistemi, klima alt yapısı, 6 kişilik asansör, görüntülü diyafon sistemi yer alıyor.