Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vogue Business Center'ın yüzde 50'si 10 günde satıldı

Ataşehir'de yükselen Vogue Business Center projesinde inşaatın yüzde 70'i tamamlandı. Satışların devam ettiği projede ofis fiyatları 446 bin TL'den başlıyor.

Satışlarına başlanan ilk 10 günde yüzde 50'sinin satışları tamamlanan Vogue Business Center projesi Anadolu yakasının iş ve yaşam merkezi Ataşehir'de hayata geçiriliyor. AYSE Yapı imzasıyla 2 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Vogue Business Center'da alanları 69 metrekare ile 85 metrekare arasında değişen 105 ofisten oluşuyor. 23 katlı tek bloktan meydana gelen projenin her katında 5 ofis yer alıyor.

Banka kredisiyle ofis sahibi olunabilen projede tek katta yer alan bütün ofisler alındığında yüzde 5 indirim uygulanıyor. Aralık 2016'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede yer alan ofislerin metrekare birim fiyatları 6 bin 336 TL ile 11 bin 158 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Lokasyonu dolayısıyla yatırımcıdan büyük ilgi gören Vogue Business Center, metro ve otobüs durakları gibi toplu taşıma merkezlerine yakın bir noktada, 1. ve 2. köprü bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Sunduğu Adalar manzarasıyla da dikkat çeken projenin inşaatı yüzde 70 oranında tamamlandı.