Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vogue Kurtköy'de daire fiyatları 195 bin TL'den başlıyor

Anadolu yakasının yükselen değeri Pendik Kurtköy'de hayata geçirilen Vogue Kurtköy projesi yüksek kira getirisi avantajıyla yatırımcının ilgisini çekiyor.

Konut yatırımcılarının İstanbul Anadolu yakasındaki uğrak noktası Kurtköy'de yeni bir projenin inşaatına başlandı. AYSE Yapı tarafından 6 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen projede 243 daire bulunuyor. Tüm dairelerin 1+1 tipinde olduğu projede dairelerin büyüklükleri ise 63 metrekare ile 66 metrekare arasında değişiyor.

Teslimlerine Aralık 2016'da başlanacak olan Vogue Kurtköy, Sabiha Gökçen Havaalanı'nın 1 kilometre yakınında, metro durağının hemen karşısında yükseliyor. Tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının bin TL'den başlayacağı öngörülen projede daireler birleştirilerek 2+1 ya da 3+1 tipine çevrilebiliyor.

Peşin ödemelerde çeşitli indirimlerin sunulduğu projede daire fiyatları 195 bin TL ile 245 bin TL arasında değişiyor. 20 adet ticari ünitenin de yer aldığı projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, güneşlenme terası, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunuyor.