Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vogue Trade Center’da modüler sistemle ofisinizi siz tasarlayın!

Ayse Yapı kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının merkezi ilçelerinden Ataşehir’de sektöre kazandırılan Vogue Trade Center modüler yapı sistemiyle dikkat çekiyor.

Sektörün öncü isimlerinden Ayse Yapı kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızlarından Ataşehir’de yaşama geçirilen Vogue Trade Center projesinde büyüklükleri 655 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiklik gösteren ofis seçenekleri yer alıyor.

Ayse Yapı Vogue Trade Center projesinde yer alan ofisler modüler yapı sistemi sayesinde alıcının istediği boyutlarda yeniden tasarlanabiliyor. Vogue Trade Center projesi iş yaşamına hitap eden ve ofis seçenekleri ile dikkat çeken bir proje.

Projede yer alan modüler sisteme uygun geniş ofis seçeneklerinin fiyatları ise 4 milyon 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor. Kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan projede alıcının ödeme imkanları göz bulundurularak alternatif ödeme koşulları sağlanıyor.

Güney Ataşehir’de hayata kazandırılan en yüksek ofis kulesi olmasıyla sektörde yankı uyandıran Vogue Trade Center projesi 192 adet parçaya ayrılabilen 24 kattan meydana geliyor. Konumlandığı bölgenin en yüksek projesi olmasıyla da dikkat çeken projede yer alan ofislerin büyüklükleri ise 655 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede yer alan ofislerin fiyatları ise, 4 milyon 250 bin TL’den start alıp 9 milyon 135 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Peşin ofis alımlarında ise tüketiciye yüzde 10 indirim yapılıyor.

Anahtar teslimlerinin Haziran 2020 tarihinde yapılması hedeflenen Voque Trade Center projesi, ana ulaşım arterlerine yakınlığı, merkezi konumu, İstanbul Finans Merkezi (IFM) yakınlığı ile iş dünyası tarafından yoğun ilgi görüyor.

Ayse Yapı tarafından hayata kazandırılan Vogue Trade Center Ataşehir ofis projesinde yer alan sosyal olanaklar ise şu şekilde sıralanıyor:

• Her kata tahsis edilmiş 10 araçlık otopark,
• Misafir araç alanı
• Fitness salonu
• Güvenlik hizmetleri