Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

We Haliç 10 Ekim’de görücüye çıkacak

Ilgın inşaat tarafından Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilen bölgenin beklenen projesi We Haliç 10 Ekim’de tanıtıldıktan sonra satışa çıkacak

Başarılı bir ön satış süreci geçiren ve uygun fiyatlarla hem yatırımcıyı hem de konut sahibi olmak isteyenleri cezbeden We Haliç projesi 10 Ekim’de lansmana çıkacak. Sektör temsilcileri, yatırımcılar ve basına yapılacak tanıtımın ardından projede satışlar başlayacak.

Konut, homeofis ve alışveriş caddesinden meydana gelen karma proje We Haliç; Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesi İslambey Caddesi mevkiinde bulunan 58 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde 10 blok olarak tasarlandı.

1087 bağımsız birim üretilecek projede büyüklükleri 42 ile 135 metrekare arasında değişen ve 1+0'dan 3+1'e kadar kat planında konutlar tasarlanacak.

Ön satış sürecinde We Haliç'te daire fiyatları 230 bin TL'den başlıyor. Projeden yüzde 50 peşin bakiye vade farksız 48 ay taksitle yatırım yapma fırsatı ile birlikte kişiye özel farkli cazip ödeme olanakları da tanınan projede anahtar teslim tarihi ise 2020 olarak belirlendi.

We Haliç projesinde 10 ekim Salı günü basın tanıtımının ardından lansman satışları da start verecek.