Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Western Park'ta teslimler Aralık 2017'de başlıyor

İttifak İnşaat tarafından İstanbul'un gelişen yüzü Esenyurt'ta hayata geçirilen Western Park projesinde daire fiyatları 300 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor.

Esenyurt'ta bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Western Park projesinde toplam 61 daireye yer veriliyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede alanları 106 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Aralık 2017'de tamamlanarak teslimlerine başlanması planlanan Western Park projesinden banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Projede 2+1 daireler 300 bin TL'den, 3+1 daireler ise 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece'nin birbirine en yakın olduğu noktada inşa edilen projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna ve sinema mevcut.

Tek bloktan oluşan Western Park tamamlandığında dairelerin minimum bin TL'den başlaması bekleniyor. Ulaşım açısından avantajlı noktada olan Western Park projesi E-5, TEM, Tüyap, Marmara Park AVM, Bauhaus, 5M Migros ve Koçtaş gibi alışveriş noktalarına oldukça yakın bir konumda inşa ediliyor.