Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Westside İstanbul'da peşinat yok, faiz yok!

Şahinler İnşaat, Mes Turkuaz, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat ve Mes İnşaat imzasıyla Beylikdüzü'nde inşa edilen Westside İstanbul projesinde hiç peşinatsız satışlara başlandı

İstanbul'un gelişmeye devam eden lokasyonlarından Beylikdüzü'nde 73 bin 800 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Westside İstanbul projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Şahinler İnşaat, Mes Turkuaz, Beyaz İnşaat, Mutlu İnşaat ve Mes İnşaat ortak girişimiyle yükselen projenin teslimlerine Aralık 2017'de başlanması planlanıyor.

Toplam bin 152 konutun yer aldığı proje lokasyonuyla dikkat çekiyor. Yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden Westside İstanbul, E-5 ve Beylikdüzü Korusu'nun hemen yanı başında inşa ediliyor. Metrobüs durağına yakınlığıyla dikkat çeken projede alanları 20 metrekare ile bin 323 metrekare arasında değişen 116 adet cadde dükkanına da yer veriliyor.

Hem yaşam hem yatırım için büyük fırsatlar sunan projede yeni başlayan kampanya kapsamında, hiç peşinatsız konut sahibi olunabiliyor. Projeden vadeli ödeme sistemiyle ev satın alacaklar yatırımcılara; sıfır faizle 60 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay, 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuluyor.

Daire büyüklüklerinin 40 metrekare ile 213 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.westsideistanbul.com.tr adresinden ya da 444 9 066 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.