Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Wind Ankara teslime hazırlanıyor

Voga Mobilya A.Ş ve Taha İnşaat Adi Ortaklığı tarafından Ankara Çayyolu'nda konumlandırılan Wind Ankara projesinde teslimlere Aralık ayında başlanması planlanıyor.

Markalı konut üreticilerinin Ankara'daki gözde lokasyonlarından biri olan Çayyolu'nda 16 bin 626 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Wind Ankara projesinde teslime 4 ay kaldı. İnşaat ve satış çalışmalarının hızla devam ettiği Wind Ankara projesinde; 14 villa ve 19 rezidans olmak üzere toplam 33 konuta yer veriliyor.

Alanları 462 metrekare ile 786 metrekare arasında değişiklik gösteren 5+2 ve 6+2 tipinde konutların bulunduğu projeden banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabiliyor. Projede yer alan 5+2 konutlar 3 milyon 250 bin TL'den, 6+2 konutlar ise 6 milyon 350 bin TL2den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Wind Ankara projesi hakkında açıklama bulunan Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç, “Wind Ankara, konfor sağlayacak, mimari ve iç mimari anlamında her türlü unsur projeye entegre edildi. Botanik alan, özel fitness alanı, sauna ve jakuzi olanakları ile huzur tam anlamıyla yaşanır kılınıyor” dedi.