Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Wind Ankara’da teslimler Aralık 2017’de yapılacak

Taha İnşaat tarafından Ankara’nın Çayyolu lokasyonunda hayata geçirilen Wind Ankara projesinde teslimlerin Aralık 2017’de yapılması hedefleniyor.

Taha İnşaat imzasıyla Ankara’da yükselen Wind Ankara projesi 22 katlı tek kule şeklinde dizayn ediliyor. Proje, 14 villa ve 19 rezidans dairesi olmak üzere toplam 33 adet konuttan meydana geliyor. Wind Ankara projesinde 5+2 daireler 462 metrekare, 6+2 villalar ise 786 metrekare büyüklüğe sahip.

Çayyolu'nun merkezi noktası Park Caddesi üzerinde yer alan Wind Ankara prjesi doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Wind Ankara'da yer alan her daire için 4 araçlık, müstakil villalar için ise 6 araçlık otopark alanı ayrıldı. Wind Ankara projesinde ev fiyatları 3 milyon 250 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede teslimlerin Aralık 2017’de yapılması bekleniyor.

Wind Ankara projesinde 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafe, restoran, fitness center, spor salonu, sauna, sosyal tesis alanı, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, çocuk parkı gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.