Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Winlife ve Onlife’ta yatırımcıyı cezbeden kampanyalar başladı

Sektörün lider firmalarından hak Yapı tarafından hayata geçirilen Winlife ve Onlife projelerinde çok özel kampanyalar geliştirildi.

Gayrimenkul sektörünün lider firmalarından bir tanesi olan hak Yapı tarafından İstanbul’un yükselen yıldızı Pendik lokasyonunda konumlandırılan Winlife ve Onlife projelerinde yatırımcıyı cezbeden çok özel avantajlar sunuluyor.

Onlife’ta 60 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunan firma, modern yaşamın tüm ayrıcalıklarını taşıdığı projesi Winlife’ta ise 24 ay 2 bin TL kira garantisi veriyor.

Lüksü erişilebilir kılan projeleriyle sektörde her zaman adından söz ettiren Hak Yapı projeleri Onlife ve Winlife hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından ilgi görmeye devam ediyor.

142 daire ve 12 ticari üniteden oluşan Winlife’ı ‘’Hayatın kazananı siz olun” sloganıyla hayata geçiren Hak Yapı, Aralık 2019’da teslim edilmesi planlanan projenin tesliminden itibaren 24 ay 2.000 TL kira garantisi veriyor.

Ulaşım ağlarıyla çevrelenmiş bir noktada konumlanan Onlife projesinde ise 60 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunan firma, ayrıcalıklı projelerinde emsalsiz bir yatırım imkanı sunuyor.

Winlife’ta 1+1 daireler 316 bin TL’den başlıyor

Sağladığı yüksek prim avantajı ile alıcılarına emsalsiz bir yatırım fırsatı sunan firma, Winlife’ı bölgede prestijli bir iş ve yaşam projesi olarak konumlandırıyor. İstanbul’un dinamik iş yaşamına uygun tasarlanan proje, ayrıca aileler için de lüks ve konforlu daire seçenekleri sunuyor.


Lüks ve konforlu detaylara sahip daire seçeneklerinin sunulduğu Winlife’ta 1+1 dairelerin fiyatı 316 bin TL’den başlarken projede 1+1 ve 2+1’den oluşan daire seçenekleri sunuluyor.

İş hayatına prestij katmak isteyenlerin öncelikli tercihi olan Winlife’ta, 4.572 metrekare arsa üzerinde ofis veya home-ofis konseptinde 142 daire yer alıyor.

Winlife, ayrıcalıklarıyla ailelere de yüksek standartlarda bir yaşamın kapılarını açıyor. 20 adet 2+1 ve dubleks daireleriyle ailelere geniş ve konforlu bir yaşam alanları sunan projede toplamda yatırıma ve oturuma uygun 142 daire bulunuyor.
Kalite ve konforun en üst seviyede tutulduğu projede daireler 67 metrekare ile 116 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Winlife, sadece yatırım değeriyle değil, ulaşım imkanlarıyla da kazandırıyor. Metro ile Kadıköy’e, İDO ile Yenikapı’ya, E-5 ve TEM otoyoluyla İstanbul ‘un her yerine; yanı başındaki Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden de dünyanın her köşesine kolay ulaşım sunan Winlife, Osman Gazi Köprüsü’ne ve 3. Köprü Bağlantı Yoluna yakınlığıyla bölgenin en ulaşılabilir projesi olarak ön plana çıkıyor.

Doğa ile huzurlu bir yaşam için Onlife

İstanbul'un oksijen oranı en yüksek bölgesi olan Aydos’ta konumlandırılan proje, yatırımcılarına ulaşımın merkezinde, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. Her zevke hitap eden modern mimarisiyle kalite ve konfora önem veren ailelerin taleplerine cevap verecek şekilde tasarlanan projede 429 daire bulunuyor.

Konforlu ve lüks 2+1, 3+1, 3+1 teraslı konut tiplerinin yer aldığı projede daireler 85 metrekare ile 157 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.
Şehir içi ulaşım açısından büyük avantaja sahip bir lokasyonda konumlanan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, E-5 ve TEM otoyoluna ise 4 km mesafede bulunuyor.


İnşa çalışmalarına başlanılan Onlife, 2020’nin Ocak ayında teslim edilecek.