Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Yabancı yatırımcıların önemi İnşaat ve Konut Konferansı’nda anlatılacak

Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, İnşaat ve Konut Konferansı’nda yabancı yatırımcılarla ilgili öngörülerini paylaşacak.

Bu yıl 5’incisi 24 Ocak Salı günü düzenlenecek olan İnşaat ve Konut Konferansı’nda Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, ‘komşu ülkelerle etkileşim, coğrafi konjonktür ve global çıkarlar ışığında yabancı yatırımcı öngörüleri’ başlıklarıyla bir konuşma yapacak.

İnşaat sektörünün liderlerini bir araya getirecek olan İnşaat ve Konut Konferansı’na geçen yılda konuşmacı olarak katılan Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, "İnşaat ve Konut Konferansı bu yıl 5. kez kapılarını açıyor. Sektör liderlerini buluşturan sektörün sorunlarının masaya yatırıldığı uzmanların değerlendirmelerini paylaştığı bu tür organizasyonlar etkileşim ve sektörün gelişimi açısından oldukça önemli. Geçen yılda konuşmacı olarak katıldığım konferansta bu yıl komşu ülkelerle etkileşim, coğrafi konjonktür ve global çıkarlar ışığında yabancı yatırımcı öngörülerimi paylaşacağım. İnşaat sektörü temsilcileriyle bu tür organizasyonlarda bir araya gelmek mutluluk verici" dedi.