Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yabancı yatırımcıların önemi İnşaat ve Konut Konferansı’nda anlatılacak

Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, İnşaat ve Konut Konferansı’nda yabancı yatırımcılarla ilgili öngörülerini paylaşacak.

Bu yıl 5’incisi 24 Ocak Salı günü düzenlenecek olan İnşaat ve Konut Konferansı’nda Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, ‘komşu ülkelerle etkileşim, coğrafi konjonktür ve global çıkarlar ışığında yabancı yatırımcı öngörüleri’ başlıklarıyla bir konuşma yapacak.

İnşaat sektörünün liderlerini bir araya getirecek olan İnşaat ve Konut Konferansı’na geçen yılda konuşmacı olarak katılan Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, "İnşaat ve Konut Konferansı bu yıl 5. kez kapılarını açıyor. Sektör liderlerini buluşturan sektörün sorunlarının masaya yatırıldığı uzmanların değerlendirmelerini paylaştığı bu tür organizasyonlar etkileşim ve sektörün gelişimi açısından oldukça önemli. Geçen yılda konuşmacı olarak katıldığım konferansta bu yıl komşu ülkelerle etkileşim, coğrafi konjonktür ve global çıkarlar ışığında yabancı yatırımcı öngörülerimi paylaşacağım. İnşaat sektörü temsilcileriyle bu tür organizasyonlarda bir araya gelmek mutluluk verici" dedi.