Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yakapark Yakacık Kartal’da resmi satışlar nisanda start alacak

İstanbul Anadolu Yakasının en verimli lokasyonlarından Kartal Yakacık ’da yükselen Yakapark Yakacık Kartal’da resmi satışların nisan ayında başlaması bekleniyor.

Y. Gülhan İnşaat güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen yıldızı iş ve yaşam merkezlerinden Kartal Yakacık’da sektöre kazandırılan Yakapark Yakacık Kartal projesi yatırımcısına yükse kazanç ve prestij vaat eden projelerin başında yer alıyor. Yakın zamanda sektörde büyük ses getiren proje İstanbul Anadolu Yakasının en işlek lokasyonlarından bir tanesi olan Kartal’da yükseliyor.

Anahtar teslimlerinin Ekim 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Yakapark Yakacık Kartal konut projesinde ön talepler toplanmaya devam ediyor. Projenin resmi satışlarının ise önümüzdeki ay içerisinde start alması bekleniyor.

Yakapark Yakacık Kartal konut projesinde toplam 166 adet konuta yer verildi. Ön talep sürecinin başladığı projede teslimlerin 2019’da yapılması planlanıyor. Resmi satışların nisan ayı içerisinde başlaması beklenen Yakapark Yakacık Kartal projesinde toplam 3 blok yükseliyor Projede bulunan blokların birinde toplam 16 kat diğer ikisinde de 12’şer kat yer alıyor.

6 bin 300 metrekare alan üzerinde inşa edilen projede geniş ve ferah yaşam alanları alıcıya sunuluyor. Özellikle kalabalık aile yaşamına hitap eden daireler geniş yaşam alanı ihtiyacı olanları cezbetmeyi başarıyor.

Yakapark Kartal’da konut alıcısına 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 81 metrekareden başlangıç göstererek 294 metrekareye kadar yükselebiliyor.

Anadolu Yakasının en gözde projeleri arasında yerini alan Yakapark Yakacık Kartal’da ön talepler toplanmaya devam ediyor. Yoğun ilgi gören Kartal projesinin resmi satışlarının ise önümüzdeki ay içerisinde start alması bekleniyor.