Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

"Yakında kimin inlerine girilecek göreceğiz" demişti!

Aralarında Rızanur Meral, Ömer Faruk Kavurmacı ve Nurettin Eroğlu'nun bulunduğu 187 şüpheli Fetullahçı Terör Örgütü'ne üye olmak ve finans sağlamak suçlamasıyla aranıyor.

15 Temmuz Cuma gecesi gerçekleştirilen hain darbe girişiminde Fetullahçı Terör Örgütü'nün parmağının olduğu anlaşıldığı günden bu yana, FETÖ'ye destek vermek suçlamasıyla birçok ünlü isim gözaltına alındı. Bu sabah da 18 ilde ve 204 adreste yapılan eş zamanlı baskınlarda gözaltı kararı çıkarılan 187 kişi arandı.

Arama yapılan yerler arasında Aydınlı Grup, Eroğlu Holding ve Güllüoğlu Baklavaları da var. Gözaltı listesinin bir numarasında ise 2014 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı "Yakında kimin inlerine girilecek göreceğiz" diye tehdit eden konuşması ile akıllarda yer edinen TUSKON Başkanı Rızanur Meral var.

TUSKON Başkanı'nın firar ettiği düşünülüyor

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Başsavcı Vekili İsmail Uçar tarafından koordine edilen soruşturmada, aralarında TUSKON Başkanı Rızanur Meral, Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı, Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, Güllüoğlu Baklavaları'nın sahipleri Faruk Güllüoğlu ve Nejat Güllüoğlu'nun da bulunduğu 187 şüphelinin aranma çalışmaları devam ediyor. 'Terör örgütüne üye olmak' ve 'terör örgütüne finans sağlamak'la suçlanan isimler arasında 'baş şüpheli' olarak aranan Rızanur Meral'in yurtdışına firar ettiğinden şüpheleniliyor.