Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yalova Kipa’da ihale! Son başvuru 6 Nisan’da

Yalova KİPA AVM ve yer altı otoparkı ihaleye çıkarılıyor. İhaleye katılmak isteyenlerin 6 Nisan tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekiyor.

Yalova’da yer alan Yalova KİPA AVM’nin ihalesine katılmak isteyenlerin en geç 6 Nisan 2018 tarihine kadar başvuru gerekliliklerini karşılayarak başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Yalova KİPA AVM Yalova’nın Merkez Mahallesi’nde yer alıyor. 2309 ada 4 nolu parselde bulunan KİPA Yalova Alışveriş Merkezi ve yer altı otoparkı ‘kapalı teklif zarf alma’ usulü ile satışa sunulacak. Yalova KİPA AVM ve yer altı otoparkı için ihaleye katılmak isteyenlerin en geç 6 Nisan 2018 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor.

6 Nisan Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruların alınacağı ihale Yalova KİPA Alışveriş Merkezi ve yer altı kapsıyor. İhaleye konu olan arsanın büyüklüğü ise 24 bin 175 metrekare büyüklüğünde. Arsa üzerinde alışveriş merkezi kullanımlı ruhsatlı ve iskanlı bina bulunuyor.
Yalova KİPA Alışveriş Merkezi’nin toplam 12 bin 559 metrekare alamı kiralanabilir durumda. AVM içerisinde ulusal ve yerel süpermarket ve yapı marketleri yer alıyor.

Yalova KİPA AVM ve yer altı otoparkı ‘kapalı teklif zarf alma’ usulü ile satışa sunulacak.