Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Yalova Kipa’da ihale! Son başvuru 6 Nisan’da

Yalova KİPA AVM ve yer altı otoparkı ihaleye çıkarılıyor. İhaleye katılmak isteyenlerin 6 Nisan tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekiyor.

Yalova’da yer alan Yalova KİPA AVM’nin ihalesine katılmak isteyenlerin en geç 6 Nisan 2018 tarihine kadar başvuru gerekliliklerini karşılayarak başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Yalova KİPA AVM Yalova’nın Merkez Mahallesi’nde yer alıyor. 2309 ada 4 nolu parselde bulunan KİPA Yalova Alışveriş Merkezi ve yer altı otoparkı ‘kapalı teklif zarf alma’ usulü ile satışa sunulacak. Yalova KİPA AVM ve yer altı otoparkı için ihaleye katılmak isteyenlerin en geç 6 Nisan 2018 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor.

6 Nisan Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruların alınacağı ihale Yalova KİPA Alışveriş Merkezi ve yer altı kapsıyor. İhaleye konu olan arsanın büyüklüğü ise 24 bin 175 metrekare büyüklüğünde. Arsa üzerinde alışveriş merkezi kullanımlı ruhsatlı ve iskanlı bina bulunuyor.
Yalova KİPA Alışveriş Merkezi’nin toplam 12 bin 559 metrekare alamı kiralanabilir durumda. AVM içerisinde ulusal ve yerel süpermarket ve yapı marketleri yer alıyor.

Yalova KİPA AVM ve yer altı otoparkı ‘kapalı teklif zarf alma’ usulü ile satışa sunulacak.