Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Yaşam alanlarınızı yeni yıla ‘edding’ ile hazırlayın

Yeni yıl akşamının vazgeçilmez sofralarını ve yaşam alanlarınızı edding ile yaratıcı hediyelerle donatabilmeniz mümkün.

Farklı yeni yıl sofraları, renkli ve eğlenceli yılbaşı sofraları, konforlu ve yaratıcı yaşam alanlarınızı hazırlarken edding’ten faydalanın!

Yeni yıl sofralarını edding hobi ve sanat kalemleri ile farklı hale getirebilirsiniz. edding’in canlı renkleri ile hazırladığınız sofralar ve ev süslemeleri sayesinde yeni yılı rengarenk karşılayabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı istediğiniz renklerle yeniden düzenleyin

Mumluk, yılbaşı kartları, yılbaşı ağacı süsleri gibi yeni yılı çağrıştıran pek çok objeyi edding hobi sanat kalemleri ile boyayabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinizin fotoğraflarını içine koyacağınız çerçeveleri de istediğiniz yazı ve desenlerle süsleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

4 bin 200 porselen kalem

Üzerine çizim yaptığınız kupalar da yılbaşı gecesi sevdiklerinizi mutlu edecek hediye seçeneklerinden biri olarak öne çıkıyor. edding 4 bin 200 porselen kalemi ile aklınızdaki çizimi içinizden geldiği gibi kupa ya da tabaklara yapmaya başlayabilirsiniz.

Neredeyse kokusuz mürekkep özelliğine sahip, ışığa, suya ve aşınmaya dayanıklı olan edding hobi ve sanat kalemleri; renk zenginliği ve çeşitli çizgi kalınlıklarıyla yaratıcılığı besliyor.

Sağlığa zararlı etken madde içermez

Sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen edding kalemleri, 7’den 70’e herkes tarafından güvenle kullanılabiliyor. 50 yıldan fazla süredir ev, okul, hobi, ofis ve endüstri alanlarına yönelik kalemler üreten edding, kalemleri ile yaşamı renklendirmeye devam ediyor.