Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yaşam alanlarınızı yeni yıla ‘edding’ ile hazırlayın

Yeni yıl akşamının vazgeçilmez sofralarını ve yaşam alanlarınızı edding ile yaratıcı hediyelerle donatabilmeniz mümkün.

Farklı yeni yıl sofraları, renkli ve eğlenceli yılbaşı sofraları, konforlu ve yaratıcı yaşam alanlarınızı hazırlarken edding’ten faydalanın!

Yeni yıl sofralarını edding hobi ve sanat kalemleri ile farklı hale getirebilirsiniz. edding’in canlı renkleri ile hazırladığınız sofralar ve ev süslemeleri sayesinde yeni yılı rengarenk karşılayabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı istediğiniz renklerle yeniden düzenleyin

Mumluk, yılbaşı kartları, yılbaşı ağacı süsleri gibi yeni yılı çağrıştıran pek çok objeyi edding hobi sanat kalemleri ile boyayabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinizin fotoğraflarını içine koyacağınız çerçeveleri de istediğiniz yazı ve desenlerle süsleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

4 bin 200 porselen kalem

Üzerine çizim yaptığınız kupalar da yılbaşı gecesi sevdiklerinizi mutlu edecek hediye seçeneklerinden biri olarak öne çıkıyor. edding 4 bin 200 porselen kalemi ile aklınızdaki çizimi içinizden geldiği gibi kupa ya da tabaklara yapmaya başlayabilirsiniz.

Neredeyse kokusuz mürekkep özelliğine sahip, ışığa, suya ve aşınmaya dayanıklı olan edding hobi ve sanat kalemleri; renk zenginliği ve çeşitli çizgi kalınlıklarıyla yaratıcılığı besliyor.

Sağlığa zararlı etken madde içermez

Sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen edding kalemleri, 7’den 70’e herkes tarafından güvenle kullanılabiliyor. 50 yıldan fazla süredir ev, okul, hobi, ofis ve endüstri alanlarına yönelik kalemler üreten edding, kalemleri ile yaşamı renklendirmeye devam ediyor.