Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yaşam Plus Bağcılar'da Babalar Günü'ne özel yüzde 2 indirim

Sınırlı sayıda dairenin satışlarının sürdüğü Yaşam Plus Bağcılar projesinde 18-19 Haziran tarihleri arasında Babalar Günü'ne özel yüzde 2 indirim fırsatı sunuluyor.

Diztaş İnşaat imzasıyla Bağcılar'da 7 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Yaşam Plus Bağcılar projesinde Babalar Günü'ne özel bir kampanya başladı. Kampanya hakkında bilgi veren Diztaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Diril, "Yaşam Plus Bağcılar projemizde teslimlere en yakın zamanda başlayacağız. Satışlarımızı büyük ölçüde bitirdik. Stoğumuzdaki sınırlı sayıda daire için de yaza girmişken bir kampanya yapmak istedik. Burada satış ofisimize genelde aileler geldiği için ikna edilen son kişiler de hep ailenin babası oluyor. Bu yüzden değerli babalarımız için Babalar Günü’ne özel 18-19 Haziran günlerinde 'ilave yüzde 2' indirim fırsatı sunacağız" dedi.

Yaşam Plus Bağcılar’daki ticari alanlara da değinen Hüseyin Diril, "Projemizin metro istasyonuna yakın oluşu, araç ve insan trafiğinin yoğunluğu nedeniyle yan yana 17 dükkandan oluşan küçük bir meydan AVM konseptinde ticari alanlar oluşturduk. Burada cafe, restoran, süpermarket, giyim ve diğer hizmet sektörüne hitap eden, bölge insanının tüm ihtiyaçlarını bir kalemde karşılayabileceği mağazalar olacak. Projemizde teslimlerin başlayacak olmasıyla birlikte bu ticari alanlarımızı da satışa açtık" dedi.

Daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor

Teslimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan Yaşam Plus Bağcılar projesinde 6 katlı tek blok ve 13 katlı tek blokta toplam 100 daireden oluşuyor. Projede büyüklükleri 132 metrekare ile 275 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Daire fiyatlarının 400 bin TL'den başladığı projede yüzde 50 peşin ödeme yapanlara 12 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. 2 bin 400 metrekaresi yeşil alanlara ayrılan projede çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, kapalı otopark ve sauna gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.