Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Yatırıma çatınızdan başlayın!

Solarex İstanbul, 7 Nisan'da ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Fuarda konuşan Yingli Solar Türkiye Satış Müdürü Melih Güngör, çatı yatırımlarının öneminden bahsetti.

9. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul’un Ana Seminer Sponsoru olan Yingli Solar Türkiye'nin Satış Müdürü Melih Güngör, fuar kapsamında “Küçük Ölçekli Çatı Tipi Güneş Enerjisi Projeleri” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Güneş enerjisi sektörünün en önemli temsilcilerini bir araya getiren fuarda Yingli Solar'ın hem dünyada hem de Türkiye’de gerçekleşen başarılı projelerini katılımcıyla paylaşan Güngör, dünyada ve Türkiye'de çatı uygulamalarının rakamları hakkında bilgiler verdi. Çatı uygulamalarının Türkiye'de dünya ülkelerine oranla yarı yarıya uygulandığını dikkat çeken Güngör, çatılarda yatırımın önemine dikkat çekti.

Bu konuda dünyanın çok gerisinde kaldığımızı ifade eden Melih Güngör, “Türkiye’nin bir an önce çatı uygulamalarda fark yaratacak bir yatırım dönemine ihtiyacı var. Çatı projelerinin pek çok avantajı var, bunlar arazi geliştirmeye ihtiyaç olmaması, yerinde üretim, daha az kayıp ve işletme kolaylığı. Yatırımcıların bu noktalara dikkat etmesi gerekiyor” dedi.