Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yatırıma çatınızdan başlayın!

Solarex İstanbul, 7 Nisan'da ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Fuarda konuşan Yingli Solar Türkiye Satış Müdürü Melih Güngör, çatı yatırımlarının öneminden bahsetti.

9. Uluslararası Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı Solarex İstanbul’un Ana Seminer Sponsoru olan Yingli Solar Türkiye'nin Satış Müdürü Melih Güngör, fuar kapsamında “Küçük Ölçekli Çatı Tipi Güneş Enerjisi Projeleri” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Güneş enerjisi sektörünün en önemli temsilcilerini bir araya getiren fuarda Yingli Solar'ın hem dünyada hem de Türkiye’de gerçekleşen başarılı projelerini katılımcıyla paylaşan Güngör, dünyada ve Türkiye'de çatı uygulamalarının rakamları hakkında bilgiler verdi. Çatı uygulamalarının Türkiye'de dünya ülkelerine oranla yarı yarıya uygulandığını dikkat çeken Güngör, çatılarda yatırımın önemine dikkat çekti.

Bu konuda dünyanın çok gerisinde kaldığımızı ifade eden Melih Güngör, “Türkiye’nin bir an önce çatı uygulamalarda fark yaratacak bir yatırım dönemine ihtiyacı var. Çatı projelerinin pek çok avantajı var, bunlar arazi geliştirmeye ihtiyaç olmaması, yerinde üretim, daha az kayıp ve işletme kolaylığı. Yatırımcıların bu noktalara dikkat etmesi gerekiyor” dedi.