Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yavuz Sultan Selim Köprüsü çalışanları Kızılay'a kan bağışı

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey çevre Otoyolu çalışanları, Kızılay'a 'Kan ver, hayat kurtar' kampanyası kapsamında kan bağışında bulundu.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu çalışanları, Kızılay’ın “Kan Ver, Hayat Kurtar” kampanyasına katıldı.

Kızılay’ın başlattığı “Kan Ver Hayat Kurtar” kampanyası kapsamında, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu çalışanları, 18 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilen etkinlikle kan bağışında bulundu.

Sosyal vatandaş olmanın bilinciyle hareket ederek geçtiğimiz yıllarda da kan bağışı kampanyasına katılan IC İçtaş İnşaat – Astaldi Konsorsiyumu ICA çalışanları, bireysel anlamda topluma fayda sağlayacak sosyal sorumluluklarını yerine getirmenin mutluluğunu yaşadı. Gün boyu devam eden etkinlik sonunda, kan bağışında bulunan çalışanlara katkılarından dolayı Kızılay tarafından Kan Bağışı sertifikası verildi.

Kızılay işbirliğiyle gerçekleştirilen etkinlikte, ülkemizde her 4 saniyede 1 ünite kan ihtiyacı doğduğuna ve dakikada 5 bağışçıdan alınan kanın 1 dakikada doğan kan ihtiyacını karşıladığına dikkat çekildi. Kan bağışının toplumsal yardımlaşmanın en önemli noktası olduğu ve toplumsal dayanışmayı arttırdığının altı çizilirken, bu örnek uygulama ile kanın acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğu vurgulandı.

Kızılay tarafından toplumda kan bağışı konusunda sosyal sorumluluk bilincinin artmasına yapılacak katkının, ülkemizdeki oluşan kan ihtiyacını her geçen gün azaltacağı belirtildi.