Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yedi Mavi'de 240 ay vadeli satışlar başladı

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığı tarafından Zeytinburnu'nda hayata geçirilen Yedi Mavi projesinde yüzde 5 peşinatla 240 ay vadeli satışlar başladı.

Cumhuriyet tarihinde görülmemiş şartlartda ev sahibi yapan tarihi kampanyaya Yedi Mavi projesi de katıldı. Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığıyla hayata geçen Yedi Mavi'den bundan böyle yüzde 5 peşinat, 240 ay vade ve yüzde 0.79 faiz oranıyla konut sahibi olunabilecek.

Kampanyanın ekonomiye ciddi ivme kazandıracağını söyleyen Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan, "Konut alımını kolaylaştırmak için ikinci bir seferberlik olarak başlayan uygulama ile Türkiye’de ilk kez 240 ay vade ile konut kampanyasına imza atılıyor. Dövizin yükselişi inşaat maliyetlerini artırdı, inşaat sektörünün canlılığını koruması için bu tür kampanyaların uygulanması çok önemli. Vadelerin 20 yıla kadar uzatılması ve faiz oranlarının aşağı çekilmesiyle büyük bir fedakarlık yapılıyor. Sektörün hareketliliğini koruması için belirlenen 240 ay vade hem yatırımcılar hem de konut alıcıları için çok önemli bir kampanya. Bu rakamlar bugüne kadar sektörde hiç konuşulmadı. Bu kampanya sayesinde bekleyen yatırımlar ve talepler öne çekilmiş olacak, yeni yatırımların önü açılacak" dedi.

Metrekare birim fiyatları 13 bin TL'den başlıyor

Avrasya Tüneli'ne en yakın projelerden biri olmasıyla dikkat çeken Yedi Mavi, 3 milyar TL'lik yatırımla inşa ediliyor. 63 dönümlük arazi üzerinde yükselen 17 katlı 6 bloktan meydana gelen projede 848 bağımsız birim yer alıyor. Konut, home-ofis, ticari üniteler ve apart otelden oluşan karma konseptli bir proje olan Yedi Mavi'de büyüklükleri 75 ile 400 metrekare arasında değişen 5 farklı tipte daire seçeneği sunuluyor.

Yedi Mavi’de yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları 13 bin ila 19 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 45’i yeşil alana ayrılan Yedi Mavi'nin sosyal donatıları arasında akıllı ev sistemleri, rezidans sistemleri, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spa ve fitness salonu bulunuyor. Ayrıca projede yer alan 2 bin 600 araçlık otopark alanı elektrikli araçların da kullanımına uygun olarak tasarlandı.