Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yedi Mavi'de dairelerin metrekare birim fiyatı 13 bin TL'den başlıyor

Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı imzasıyla hayata geçirilen Yedi Mavi projesindeki dairelerin metrekare fiyatları 13 bin ila 19 bin lira arasında değişiyor.

Yedi Mavi, Katar’ın Doha kentinde düzenlenen dünyanın en önemli emlak fuarlarından ‘Expo Turkey by Qatar Fuarı’ndaki yerini aldı.

19-21 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan bu fuara, Körfez ülkeleri ve Arap yatırımcılar başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından yatırımcılar katılacak.

3 milyar TL yatırım bedeline sahip

Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığıyla Zeytinburnu sahilinde konumlanan Yedi Mavi, 17 katlı ve 6 blok olarak dizayn edildi. Projenin toplam maliyetinin ise 3 milyar TL olduğu açıklandı.

63 dönümlük alanda 848 bağımsız bölümden oluşan ‘Yedi Mavi’; konut, home-ofis, ticari ünitelerden oluşan karma konseptli bir proje olarak inşa ediliyor. Büyüklükleri ise 75 ile 400 metrekare arasında değişen 5 farklı tipte daire seçeneği sunulan ‘Yedi Mavi’ ayrıca çok önemli ulaşım akslarının kesişim noktasında yer alıyor.

Metrekare birim fiyatı 13 bin TL

Yüzde 45’i yeşil alana ayrılan ‘Yedi Mavi’de her 10 dönümde 1 blok bulunuyor, bu da projeye hiçbir yerde olmayan ferahlık kazandırıyor. Yedi Mavi’de yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları 13 bin ila 19 bin lira arasında değişiyor.

‘Yedi Mavi’nin sosyal donatıları arasında akıllı ev sistemleri, rezidans sistemleri, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spa ve fitness salonu yer alıyor. Ayrıca projede yer alan 2 bin 600 araçlık otopark alanı elektrikli araçların da kullanımına uygun olarak tasarlandı.