Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Yedi Mavi'de fiyatlar 1 milyon 400 bin TL'den başlıyor

Zeytinburnu’nda yükselen alt katlarından itibaren eşsiz bir deniz manzarasına hâkim konumuyla dikkat çeken Yedi Mavi projesinde fiyatlar 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ilçelerinden Zeytinburnu’nda alt katlarından itibaren eşsiz bir deniz manzarasına hâkim konumuyla dikkat çeken Yedi Mavi projesinde fiyatlar 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor.

Karma konseptli proje Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından sektöre kazandırılıyor. İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ilçelerinden Zeytinburnu Kazlıçeşme Kennedy Caddesi üzerinde konumlandırılan Yedi Mavi projesinde rezidans, ofis, alışveriş merkezi ve apart oteller yer alıyor.

17 katlı 6 blok şeklinde tasarlanan projede 1+1’den 5+1’e kadar farklı konseptlerde tasarlanmış toplam 848 adet daire bulunuyor. Yedi Mavi projesi merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. İstanbul Deniz Otobüsü (İDO) Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ya 1 kilometre uzaklıkta yer alan proje, Atatürk Havalimanı ve İDO Yenikapı Terminali ile E-5 Otoyolu’na sadece 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Yedi Mavi’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralamak isteyenlere 60 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajıyla konut sahibi olma imkânı tanınıyor.
1 milyar 140 milyon TL ile rekor bir ihale sonucunda İstanbul’un nen değerli arazilerinden TOBB’un Zeytinburnu arazisi üzerinde yükselen Yedi Mavi projesi her türlü ihtiyaca karşılık verebilecek standartlarda tasarlandı.

Alt katlarından itibaren masmavi bir deniz manzarası sunan Yedi Mavi projesinin kapsamında rezidans, ofis, alışveriş merkezi ve apart otel yer alıyor. Ünlü mimar Murat Tabanlıoğlu tarafından tasarlanan Yedi Mavi deniz ve şehri bir arada harmanlamayı başarıyor.
Deniz manzarasını modern şehir dokusuyla bir araya getiren Yedi Mavi'nin yüzde 80'i deniz manzarasına bakan geniş teraslı konutlardan meydana geliyor.

Yedi Mavi 2018 Mart güncel fiyat listesine göre, en düşük metrekare fiyatı 19 bin 859 bin TL olarak belirlendi. Projede yer alan 1+1 tipindeki daireler 1 milyon 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 daireler 2 milyon 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 3 milyon 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla, 4+1 daireler ise 6 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede kameralı güvenlik sistemleri ve eşsiz deniz manzarası gibi özellikler sunuluyor.