Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yedi Mavi'de lansman öncesi uygun fiyatlarla satışlara başlandı

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı'nın Zeytinburnu'nda hayata geçirdiği Yedi Mavi projesinde ön satışlar başladı.

1 milyar 140 milyon TL'lik rekor bir ihale bedeliyle hayata geçirilen Yedi Mavi projesinin lansman öncesi satışlarına başlandı. "6 Kule 1 Yaşam Denizden Gelen İlham" sloganıyla yükselen proje 63 dönüm arazi üzerinde 17 kat ve 6 bloktan oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 75 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiklik gösterdiği projede her biri deniz manzaralı 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Toplam bin 47 adet konutun yanı sıra ofis, AVM ve bir otelin de yer alacağı karma projede dairelerin metrekare birim fiyatları lansman öncesi dönem için KDV hariç 12 bin liradan başlıyor.

2018 sonunda teslim edilecek

Haziran ayının başında satışlarına başlanan proje için yatırımcılardan yoğun talep aldıklarını söyleyen Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan, “Yedi Mavi için çok yoğun bir taleple karşı karşıyayız. Aslında Eylül ayında satışa çıkmayı düşünüyorduk ancak bu yoğun ilgiye kayıtsız kalamadık ve Eylül'de yapacağımız lansmana kadar ön satış süreci başlattık. Bu dönemde projemizden daire sahibi olmak isteyenler, istedikleri daireyi seçme imkanı bulurken, aynı zamanda lansman öncesi satışın avantajlı fiyatlarından ve ödeme koşullarından da yararlanabilecekler. Projemizin lansman öncesi satış avantajlarından yararlanmak isteyen müşterilerimizi satış ofisimize bekliyoruz. Hafriyatı tamamlanan projemizi 2018 yılının sonunda teslim etmeyi planlıyoruz" açıklamasında bulundu.

Tüm yaşam alanları denize bakacak

Projenin farklı mimarisiyle muadillerinin bir adım önüne geçtiğini belirten Kalkavan, "Projede geçmişle geleceği bugünün değerleriyle bir araya getirerek deniz temasını da içinde barındıran bir yaşam modeli tasarladık. Şehir ve denizle iç içe sıra dışı bir mimari olarak denizden ilham alarak tasarlanan, şehrin dokusuyla denizi buluşturan Yedi Mavi'nin yüzde 80'i deniz manzaralı ve geniş teraslı dairelerden oluşuyor. 63 dönümlük arazimize 6 blok inşa ederek her 10 dönüme 1 blok yapmış olacağız. Bu sayede, birbirini kesmeyen hepsi ayrı panoramada manzaraya hakim olan ve mavinin 6 tonu ile adlandırdığımız bloklar adeta denizle kucaklaşacak. Sadece salon ve mutfaktan değil, tüm yaşam alanlarından denizi görme imkanı sağlayan yüksek kalite standartlarında teslim koşullarına sahip ve yüzde 75'ini yeşil alan ve sosyal alanlara ayırdığımız projemizi ayrıca sanat objeleri ile bütünleştireceğimiz yüksek tavanlı yaya tüneliyle denize bağlayacağız. Denize inşa edilecek rıhtım sayesinde tekne ile projeye ulaşım sağlanabileceği gibi, deniz taksi servisimiz de hizmet veriyor olacak" dedi.