Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yedi Mavi'de metrekare birim fiyatları 13 bin TL'den başlıyor

Yatırım değeriyle İstanbul'un gözde lokasyonları arasına giren Yedi Mavi'de satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Projede fiyatlar 1 milyon 200 bin TL'den başlıyor.

Zeytinburnu sahilinde Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığında yükselen Yedi Mavi projesinin satışlarına başlandı. İstanbul'un yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Kazlıçeşme'de TOBB'un 63 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Yedi Mavi projesinde bin 47 daireye yer veriliyor. Projede alanları 75 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen proje, yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadediyor.

İlk üç ayda yüzde 10 kazandırdı

Geçtiğimiz hafta lanse edilerek basın mensuplarının beğenisine sunulan Yedi Mavi projesinin ön satışlarına Haziran 2016'da başlandı. Satışa çıktığı ilk üç ayda yatırımcısına yüzde 10 kazandıran projenin yüzde 18'lik kısmı bu dönemde satıldı. Konut yatırımcılarından büyük bir ilgi gören Yedi Mavi projesinde rezidansların yanı sıra ofisler, AVM ve 110 odalı bir apart otel de yer alıyor.

Yüzde 5 peşinatla konut satın alınabiliyor

Daire fiyatlarının 1 milyon 200 bin TL ile 7 milyon 500 bin TL arasında değiştiği Yedi Mavi'den yüzde 5 peşin vererek ister 120 ay yüzde 0.70 faiz oranıyla, ister 60 ay yüzde 0.42 faiz oranıyla daire sahibi olunabiliyor. Metrekare birim fiyatlarının 13 bin TL'den başladığı projenin Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Lokasyonuyla fark yaratacak

Sakinlerine trafiksiz bir yaşamın kapılarını aralayacak olan Yedi Mavi projesi Marmaray Projesi, İDO Bakırköy Terminali, Ataköy Marina, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali, E-5 ve TEM gibi ulaşım akslarının yanı sıra Aralık ayında tamamlanarak hizmete açılacak olan Avrasya Tüneli'ne yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Sakinlerine yemyeşil bir hayat sunuyor

"İstanbul'un yeni hediyesi" sloganıyla yola çıkan Yedi Mavi toplamda 6 bloktan meydana geliyor. 63 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Yedi Mavi projesinde her 10 bin dönüme bir blok inşa ediliyor. Yüzde 80'i yeşil alan olarak ayrılacak projede 50 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor.