Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yelken Evleri Mudanya'da fiyatlar belli oldu

Biz Grup İnşaat projesi Yelken Evleri Mudanya Bursa’nın gözde ilçelerinden Mudanya’da konumlandırıldı.

66 adet 3+1 ve 22 adet 5+1 dubleks daireden oluşan projede toplamda tamamı 3+1 ve 5+1 dublekslerden oluşan 88 adet daire yer alıyor. Dairelerin büyüklükleri ise 149 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Konum

11 bin 682 metrekare alan üzerinde Biz Grup İnşaat tarafından tarafından inşa edilen Yelken Evleri Mudanya projesi Bursa’nın Mudanya ilçesinde yükseliyor.

Fiyatlar

Projede fiyatlar 850 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede 3+1 daireler 850 bin TL ile 975 bin TL arasında değişirken, 5+1 dubleks dairelerin fiyatları ise 1 milyon 500 bin TL’den satışa sunuluyor.

Teslim tarihi ve ödeme planı

Mayıs 2018’de anahtar teslimlerinin gerçekleştirilmesi beklenen Biz Grup İnşaat Yelken Evleri Mudanya projesinde yüzde 40 peşin geri kalan ödeme ise banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor. Projede şirket bünyesinde kişiye özel ödeme alternatifleri de sağlanabiliyor.

Ulaşım imkanları

Geniş seyir terası ve eşsiz manzarası ile dikkat çeken proje Altınkum Sahili'ndeki konumundan dolayı Deniz Otobüsleri'ne yürüme mesafesinde yer alıyor.

Değerli proje

Sakinlerine birçok sosyal olanak sağlayan Yelken Evleri Mudanya yerli ve yabancı yatırımcıdan yoğun ilgi görmeye başladı.

Sosyal olanaklar

Projenin sosyal olanakları arasındaysa; fitness salonu, sauna Türk hamamı,çocuklar için özel oyun alanları,açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, güvenlik hizmetleri, otopark ve geniş yeşil yürüyüş alanları yer alıyor.