Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeni eylem planında şehir ve bölgelere yönelik projeler yer alacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni eylem planı açıklaması bekleniyor. Yeni 100 günlük eylem planda şehirlere ve bölgelere yönelik özel projeler yer alacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ve 400 projeyi içeren ilk 100 günlük eylem planının süresi önceki gün doldu. İçinde ağırlıklı olarak yerel seçimlere dönük projelerin ve ekonomik hedeflerin yer alacağı ikinci 100 günlük eylem planının Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Milliyet Gazetesi'nden Kıvanç El’in haberine göre; ikinci 100 günlük planda şehirlere ve bölgelere yönelik özel projeler yer alacak. Erdoğan’ın İstanbul ve Ankara’daki proje ve çalışmalara öncelik verilmesini istediği, ekonomideki önceliklere dair de hazırlık yaptırdığı ifade edildi.

AÇIKLANAN ADIMLARA YÖNELİK ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

İlk 100 günlük planda, hedeflenen “Kanal İstanbul ihale ilanına çıkılması”, “Emlak Bankası’nın faaliyete başlaması” gibi adımlara yönelik çalışmalar hızla sürdürülüyor. 22 adet millet bahçeleri projelerinde de önemli bir ilerleme kaydedildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı ilk 100 günlük eylem planı içerisinde Kanal İstanbul’a öncelik verildi. Kanal İstanbul'un ÇED ve etüt projelerinde sona gelindi.