Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeni Kent Lensistanbul’da 3 bin kişi yaşayacak

Bünyesinde yer alan AVM ve ticari üniteleriyle Kurtköy’de konumlanan Lensistanbul, kreş, sauna, hobi bahçesi ve sosyal yaşam alanları barındırıyor.

Kurtköy’de yapımı devam eden Lensistanbul projesi, Mah Havacılık, Aydınoğlu Grup, Renium Yapı ve Egal İnşaat ortaklığında Sabiha Gökçen-Kurtköy Metro hattının karşısına inşa ediliyor.

33 bin metrekare arsa üzerinde bin 162 konut ve 85 ticari üniteden oluşan yeni bir mahalle konseptiyle geliştirilen bu projede AVM ve ticari üniteler bulunuyor.

Lensistanbul daire fiyatları 270 bin TL’den başlarken, 60 aya varan vade seçeneği sunuyor. Ayrıca bu projede kişiye özel ödeme planları oluşturuluyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede ayrıca 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dubleks daire seçenekleri de yer alıyor.

Bu projede sosyal alanlar, sauna, kreş, SPA, yürüyüş parkuru gibi çeşitli faaliyetler bulunuyor. 85 ticari üniteden oluşan Lens Çarşı’da yer alan semt dükkanlar 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

İnşaat çalışmalarının devam ettiği bu proje Eylül 2018 tarihinde teslim edilecek. Proje bittiğinde ise bu konutlarda yaklaşık 3 bin kişi yaşayacak.