Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeni Nesil Eyüp’te yüzde 5 peşinata yüzde 10 indirim

İstanbul Avrupa yakasının en merkezi lokasyonlarından Eyüp’te konumlandırılan Yeni Nesil Eyüp projesinde kaçırılmayacak bir fırsat sunuluyor.

İstanbul Avrupa yakasında iş ve yaşamın merkezlerinden biri olan Eyüp’te Ortadoğu Grup firması güvencesiyle sektöre kazandırılan Yeni Nesil eyüp projesinde ev sahibi olmak isteyenlere ve İstanbul’da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenlere ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor.

Projeden ev sahibi olmak isteyenler sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek yüzde 10 indirimle konut sahibi olabiliyor. İş, yaşam, hastane, eğitim, alışveriş ve turistik gezi gibi modern şehir yaşamının vaat ettiği tüm olanakları sunan Yeni Nesil Eyüp projesinde fiyatlar 66 bin 800 TL’den başlıyor ve 817 bin 200 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Projede 2+1 ve 3+1 büyüklüğündeki dairelerin metrekare büyüklükleri ise 113 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim hakkı ile konut sahibi olabileceğiniz projede anahtar teslimlerinin ise Mart 2018’de gerçekleştirilmesi hedefleniyor.