Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeni Yapı'nın Alibeyköy'de inşa edeceği projesi için ön talep toplanıyor

Yeni Yapı'nın Emlak Konut GYO güvencesinde inşa edileceği yeni proje için ön talep toplanmaya başlandı. Projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması bekleniyor.

Yeni Yapı'nın Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen 21 Ocak 2016 tarihli ihalede 168 milyon 150 bin lira teklifle kazandığı Alibeyköy arsası için çalışmalar başladı. Daire büyüklükleri, fiyatlar ve ödeme planı ve ismin henüz açıklanmadığı projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konutların yanı sıra bahçeli dubleks ve teras villalar yer alıyor.

5. Levent projesine yakın bir konumda 35 bin 856 metrekare alan üzerinde yükselecek olan Yeni Yapı Alibeyköy projesinde toplam 362 konut ve 12 adet ticari ünitenin yer alması bekleniyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve TEM bağlantılarına oldukça yakın olan projeden; Türk Telekom Arena Stadı'na, Hasdal Kavşağı'na, AKOM'a ve Maslak'a kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

Ön satışlarına Mart ayı içerisinde başlanacağı öngörülen Yeni Yapı Alibeyköy projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.burasiyeniistanbul.com adresinden ulaşılabiliyor.