Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yenicami TOKİ Evleri ihalesi bugün yapılacak

TOKİ tarafından hayata kazandırılacak Adana Tufanbeyli Yenicami mevkiinde konumlandırılan Yenicami TOKİ Evleri projesinin ihalesi bugün gerçekleştirilecek.

Toplu Konut İdaresi Türkiye’nin dört bir yanında sosyal konut projeleri üreterek öncelikli olarak dar gelirli vatandaşların barınma ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. TOKİ tarafından hayata kazandırılacak Adana Tufanbeyli Yenicami mevkiinde konumlandırılan Yenicami TOKİ Evleri projesinin ihalesi bugün gerçekleştirilecek.

Toplam 154 adet konuta yer verilen projenin yer teslimlerinin 500 gün içinde tamamlanması hedefleniyor. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından hayata kazandırılan Adana Tufanbeyli Yenicami TOKİ Evleri projesinin ihalesi bugün gerçekleştirilecek.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Adana Tufanbeyli Yenicami TOKİ Evleri’ni hayata kazandırmak için gerekli çalışmalara start verdi. Adana Tufanbeyli Yenicami TOKİ Evleri projesi bugün saat 14.30’da ihaleye çıkacak.

Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde yer alan Yenicami Mahallesi’nde TOKİ tarafından sektöre kazandırılacak konut projesinde 154 adet konut, 1 adet 3 dükkanlı ticaret merkezi ve 1 adet de cami inşaatları yer alıyor. Projenin ihalesinde ek olarak altyapı ve çevre düzenlemesi işleri de yer alıyor. Projenin hayata kazandırılması için düğmeye basıldı. Bugün gerçekleştirilecek ihalenin ardından üstlenici firmanın belirlenmesiyle inşaat çalışmalarına da hızla başlanması ve yer teslimlerinin 500 gün içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Türkiye’nin en büyük toplu konut üretici TOKİ tarafından yaşama geçirilen Adana Tufanbeyli Yenicami TOKİ Evleri projesinin sözleşmesinin imzalandığı günden itibaren 10 gün içerisinde yer teslimlerinin yapılması ve start alması ve yer teslimlerinin gerçekleştirilmesinin ardından takibindeki 500 gün içerisinde tamamlanması hedefleniyor.