Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeniköy Konakları’nda 120 ay vade fırsatı!

Yeni Yapı İnşaat tarafından Eyüp Alibeyköy’de inşa edilen Yeniköy Konakları’nda 120 ay vade fırsatı sunuluyor.

İstanbul Eyüp Alibeyköy’de Yeni Yapı İnşaat güvencesiyle yükselen Yeniköy Konakları’nda 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmedi. Proje kapsamında 2+1, 3+1, 4+1 ve bahçe dubleksi daireleri bulunuyor. Ayrıca site sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere ticari alanlar inşa ediliyor.

Yeniköy Konakları’nda; yürüyüş yolları, spor alanları, okul ve park gibi zengin sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Yeni Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Naci Topsakal; İstanbul’un merkezinde ulaşım ve toplu taşıma konforuna sahip alanlarda projeler yapıyoruz. Eyüp Alibeyköy’deki yeni projelerimizden Yeniköy Konakları İstanbul’da tüm yolların kesişme noktasında bulunuyor. Planlanan 2 metro hattının, bir tramvay hattının, boğazdan geçen 3’lü tüp geçit ve Hasdal Kavşağı ile tüm yollara ve şehre bağlanan bir yaşam alanı oluşturuyoruz”dedi.

Projeye gelen yoğun talep üzerine ön satışa başladıklarını ifade eden Topsakal; Emlak Konut GYO’nun başlattığı konut kampanyasının son döneminde Yeniköy Konakları projemizi ön satışa sunduk. Kampanyanın son haftasında satışa çıkmamıza rağmen lokasyon ve donatı özellikleri sebebiyle projemiz konut alıcıları tarafından büyük ilgi gördü ve dairelerin yüzde 22’si sahiplerini buldu. Şimdi de projemizde 60 ay ve 120 ay vadeli cazip bir kampanyaya başlıyoruz.”dedi.