Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeniköy Konakları'nda ev sahibi yapan fırsatlar

Sadece yüzde 25 peşinat ödeyerek 84 ay taksitle İstanbul’un merkezi ilçelerinden Eyüp’te konumlanan Yeniköy Konakları’nda daire sahibi olabilirsiniz.

Lüks ve konforlu yaşamın yeni adreslerinden birisi de Emlak Konut GYO tarafından istanbul Avrupa yakasının en merkezi ilçelerinden biri olan Eyüp’te hayata geçirilen Yeniköy Konakları projesinden yüzde 25 peşin ve 84 ay o faizle vadelendirme imkanıyla konut sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO güvencesi altında Yeni Yapı tarafından Eyüp’te hayata geçirilen Yeniköy Konakları’nda 362 konut ve 12 ticari ünite bulunuyor.

Büyüklükleri 85-205 metrekare büyüklüğünde değişen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konut seçenekleri yer alıyor.

Projede fiyatlar 585 bin TL’den başlayıp 1 milyon 308 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Yeniköy Konakları Eyüp Alibeyköy’de konumlandırıldı. Ödeme planına göre yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli ise 84 ay 0 faizle vadelendirilebiliyor.

Yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş yolu, güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, spor alanları ve kafe gibi sosyal olanakları bulunan projede anahtar teslimlerinin ise mart 2019’da yapılması planlanıyor.