Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yenilikçi çalışma alanları Vouge Trade Center Ataşehir'de

Sektörün kaliteli isimlerinden Ayse Yapı tarafından Ataşehir’de sektöre kazandırılan Vogue Trade Center projesinde 192 parçaya ayrılabilen 24 kattan meydana geliyor.

Sektörün kaliteli isimlerinden Ayse Yapı tarafından Ataşehir’de sektöre kazandırılan Vogue Trade Center Ataşehir projesinde 192 parçaya ayrılabilen 24 kattan meydana geliyor.

İnşaat sektörünün yenilikçi projeleri arasında yerini alan Vogue Trade Center projesinde teslimlerin 2020 yılında yapılması hedefleniyor. İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden bir tanesi olan Ataşehir ilçesinde yaşama kazandırılan Ayse Yapı’nın yeni projesi 655 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

Daire seçenekleri arasında sadece 2+1’lere yer verilen proje 192 parçaya bölünebilen 24 kat şeklinde tasarlandı. Büyüklükleri 655 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiklik gösteren ofis seçeneklerine yer verilen proje birleştirilebilir modüler sistemiyle dizayn edildi.

Ayse Yapı tarafından inşa edilen Vogue Trade Center projesi İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Ataşehir ilçesinde sektöre kazandırılan Vouge Trade Center Ataşehir projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 4 milyon 250 bin TL ile 9 milyon 135 bin TL arasında değişiyor. Merkezi konumu, sosyal donatıları ve ayrıcalıklı tasarımı ile dikkat çeken projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Peşin alımlarda ise yüzde 10 oranında indirim imkânı sağlanıyor.

12. katından itibaren alıcısına eşsiz bir Adalar ve Marmara Denizi manzarası sunan projede 10 ile 80 kişi arasında kapasitesi bulunan toplantı salonları bulunuyor. Teslimlerin Haziran 2020 tarihinde yapılması beklenen proje Ataşehir Finans merkezine, Palladıum AVM’ye, Ülker Sports Arena’ya, E 5 Otoyolu ve birçok toplu taşıma olanaklarına çok yakın bir konumda yer alıyor. Ulaşım olanaklarının ve bölgedeki önemli merkezlerin yanı başında yükselen proje yatırımcı tarafından yoğun ilgi görüyor.

Ayse Yapı Vouge Trade Center Ataşehir ofis projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Her kata özel 10 araçlık kapalı otopark
  • Misafir araç otopark alanı
  • Toplantı odası
  • Güvenlik hizmetleri
  • Fitness salonu
  • Kafe
  • Restaurant
  • Lounge
  • Rekreasyon alanları
  • Balkon