Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeşilyaka Mesa Nurol'da satışlar başladı

İlk projelerini Bahçeşehir'de hayata geçiren Mesa ve Nurol ortaklığı Büyükçekmece'deki yeni projelerinde satışlara başladı.

Mesa Mesken ve Nurol İnşaat'ın ortaklığında hayata geçirilecek ikinci proje olan Yeşilyaka Mesa Nurol'da satışlar başladı. Büyükçekmece'de 320 bin metrekarelik bir arazi üzerinde konumlandırılacak projenin ilk etabında 56 adet müstakil dubleks villa yer alıyor. Toplam alanının bin 500 metrekaresi gölet, 180 bin metrekaresi ise peyzaj alanlarına ayrılan projenin 2017 yılının Ekim ayında teslim edilmesi bekleniyor.

Villa fiyatlarının 2 milyon 510 bin TL ile 3 milyon TL arasında değiştiği Yeşilyaka'da her biri birer dönüm arazi üzerine konumlandırılmış 2 farklı tipte villalar bulunuyor. Projede yer alan A tipi villalarda 370 metrekare, B tipi villalarda ise 380 metrekare kullanılabilir alan bulunuyor. Lansmana özel avantajlı ödeme koşullarının yer aldığı projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirimin yanı sıra yüzde 8'lik lansman indirimi avantajından yararlanılabiliyor. Projeden taksitle daire sahibi olmak isteyenler için ise yüzde 20 peşin ödendiği takdirde, 1'inci ve 2'nci yılda yüzde 20'lik iki ara ödeme daha yapılıyor. Kalan yüzde 40'lık kısım için şirket bünyesinde 36 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken Yeşilyaka projesinde çocuk oyun alanları, renk bahçesi, koku bahçesi, meyve bahçeleri, seyir terasları, yoga ve dnlenme alanları, açık hava sineması, amfi tiyatro, piknik alanı, koşu ve bisiklet parkuru, tenis kortları, basketbol sahası, futbol sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness & SPA merkezi, restoran, sauna, buhar odası ve hobi atölyesi yer alıyor.