Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeşilyaka projesinde fiyatlar 2 milyon 687 bin TL’den başlıyor

Mesa Mesken Sanayi A.Ş. ve Nurol GYO güvencesiyle İstanbul Büyükçekmece’de hayata geçirilen Yeşilyaka projesinde fiyatlar 2 milyon 687 bin TL’den başlıyor.

İstanbul Büyükçekmece’de 320 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Yeşilyaka projesi toplam 3 etaptan meydana geliyor. Yeşilyaka projesindeki konutlar villa olarak dizayn edilirken tüm daireler 5+2 şeklinde inşa ediliyor.

168 adet villanın bulunduğu Yeşilyaka projesinin Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanıyor. Proje kapsamındaki A tipi villalar 369 metrekare, B tipi villalar ise 379 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Buna ilaveten projede 180 bin metrekarelik yeşil alan ve 1.500 metrekarelik gölet yer alıyor.

Mesa Mesken Sanayi A.Ş. ve Nurol GYO imzası taşıyan Yeşilyaka villalarında peşin ödemelerde yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor. Yeşilyaka projesinde fiyatlar ise 2 milyon 687 bin TL’den başlıyor.

Yeşilyaka projesi Maslak ve Levent'e 25 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika, Mall of İstanbul AVM'ye 15 dakika, Marmara Park ve Torium AVM'ye 10 dakikalık uzaklıkta yükseliyor.

Yeşilyaka projesinde açık-kapalı-çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, restoran, sinema, futbol-basketbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.