Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeşilyaka yüzde 5 indirim avantajıyla satışa çıktı

"Doğanın içinde bir yaşam" sloganıyla hayata geçirilen Yeşilyaka projesinin ilk etabı Yeşilyaka Koru avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla satışa sunuldu.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen iki firması MESA ve NUROL'un Büyükçekmece'de konumlandırdığı Yeşilyaka projesinin ilk etabı 12 Mayıs 2016 Perşembe günü gerçekleştirilen basın lansmanının ardından satışa çıktı. Toplamda 56 villanın yer aldığı Yeşilyaka Koru'da “Söğüt ve Sedir” adında iki farklı villa tipi bulunuyor.

Müstakil bahçeler içinde yer alan villaların büyüklükleri 369 ile 379 metrekare arasında değişiyor. Söğüt tipindeki villalar 2 milyon 510 bin TL ile 2 milyon 936 bin TL arasında, Sedir tipi villalar ise 2 milyon 553 bin TL ile 2 milyon 814 bin TL arasında konumlarına göre değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezi, çovuk oyun alanları ve açık hava sineması bulunuyor.

Ulaşım arterlerinin merkezine konumlandırılıyor

Yeşilyaka projesi 3. Havalimanı ve çevresindeki Atakent, Halkalı, Bahçeşehir gibi gelişen bölgelere komşu olarak yükdeliyor. Hadımköy Otoyolu gişelerine 5 dakika mesafedeki proje, çevresindeki eğitim ve hastanelere olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Yeşilyaka’dan Maslak-Levent’e 25 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a uzaklığı ise 15 dakika.

Yeşilyaka’nın Büyükçekmece Marina, Marmara Forum ve Bahçeşehir ile Akbatı AVM’ye uzaklıkları da sadece 10 dakika. Yakında hizmete girecek olan ve dünyaca ünlü lüks markaları buluşturacak Türkiye’nin ilk designer outlet’i Luxury Designer Outlet ise Yeşilyaka’ya sadece birkaç adım mesafede.

Lansmana özel yüzde 5 indirim fırsatı

Lansmana özel ödeme koşulları ile satışa sunulan Yeşilyaka projesinde Mayıs ayı boyunca yüzde 5 indirim uygulanıyor. Projenin lansman dönemine özel ödeme planı kapsamında yüzde 20 peşin ödeyenler, birinci ve ikinci yılda yüzde 20 ödeme ile kalan yüzde 40’lık bölümü vade farksız 36 aya taksitlendirebiliyor. Peşin ödemelerde ise, lansman indirimine ek olarak yüzde 15’lik çok özel bir indirim fırsatından faydalanmak mümkün. Yeşilyaka’nın ilk bölümündeki 56 villa, Ekim 2017’de teslim edilecek.