Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeşilyaka'da tüm etaplar satışa sunuldu

Mesa ve Nurol ortaklığında yükselen Yeşilyaka'nın ilk etabında satışlar tüm hızıyla sürerken, gelen yoğun talep üzerine 2'nci ve 3'üncü etapların satışlarına başlandı.

Yeşilyaka'nın 56 villalık ilk etabı Yeşilyaka Koru'da satışların yüzde 85'i kısa sürede sahiplerini buldu. Yatırımcılardan gelen yoğun talep üzerine projenin 2'nci ve 3'üncü etaplarındaki 103 villa da satışa çıkarıldı. 180 bin metrekarelik kısmı yeşil alana ayrılan Yeşilyaka'da 320 bin metrekarelik bir alana yayılmış toplam 159 müstakil villa yer alıyor.

Projenin ilk etabında yer alan Söğüt ve Sedir villalarının büyüklükleri 370 metrekare ile 380 metrekare arasında değişirken, projenin diğer etaplarında yer alan Ladin villaları 303 metrekare, Ardıç villaları ise 272 metrekare büyüklüğe sahip. Teslimlerine Ekim 2017'de başlanacak projede Söğüt villalar 2 milyon 160 bin TL’den, Sedir villalar 2 milyon 350 bin TL’den, Ladin villaları 2 milyon 80 bin TL’den, Ardıç villaları ise 1 milyon 600 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılarını bekliyor.

Villa yaşamına geçmek isteyenlerin ilk tercihi

Mesa Mesken Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu, Bahçeşehir bölgesinden yoğun talep aldıklarını ve bölgenin kentin en az yoğun ve en iyi planlanmış bölgelerinden biri olduğunu ifade etti. Dolayısıyla Yeşilyaka’nın, villa yaşamına geçmek, beton yüzeyler yerine yeşili ve maviyi görmek isteyen ailelerin tercihi olduğunu ekledi.

Sosyal donatı alanları arasında tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezi, açık hava sineması, çocuk oyun alanları bulunan proje, Maslak-Levent’e 30 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a uzaklığı ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.