Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeşilyaka'da villa fiyatları 2 milyon 510 bin TL'den başlıyor

Mesa Mesken ve Nurol GYO tarafından hayata geçirilen Yeşilyaka'da cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışlar devam ediyor.

Doğanın içinde bir yaşam" sloganıyla hayata geçirilen Yeşilyaka projesinin ilk etabı Yeşilyaka Koru'da satışlar tüm hızıyla sürüyor. Toplam 56 villanın yer aldığı Yeşilyaka Koru'da “Söğüt ve Sedir” adında iki farklı villa tipi bulunuyor.

Müstakil bahçeler içinde yer alan villaların büyüklükleri 369 ile 379 metrekare arasında değişiyor. Söğüt tipindeki villalar 2 milyon 510 bin TL ile 2 milyon 936 bin TL arasında, Sedir tipi villalar ise 2 milyon 553 bin TL ile 2 milyon 814 bin TL arasında konumlarına göre değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezi, çovuk oyun alanları ve açık hava sineması bulunuyor.

Cazip ödeme koşulları sunuluyor

Mayıs ayında lanse edilerek satışa sunulan Yeşilyaka projesinde yüzde 20 peşin ödeyenler, birinci ve ikinci yılda yüzde 20 ödeme ile kalan yüzde 40’lık bölümü vade farksız 36 aya taksitlendirebiliyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 15’lik çok özel bir indirim fırsatından faydalanmak mümkün. Yeşilyaka’nın ilk bölümündeki 56 villa, Ekim 2017’de teslim edilecek.

Yeşilyaka projesi 3. Havalimanı ve çevresindeki Atakent, Halkalı, Bahçeşehir gibi gelişen bölgelere komşu olarak yükdeliyor. Hadımköy Otoyolu gişelerine 5 dakika mesafedeki proje, çevresindeki eğitim ve hastanelere olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Yeşilyaka’dan Maslak-Levent’e 25 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a uzaklığı ise 15 dakika.