Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yıldırım Grup Beyterrace ile alanında fark yarattı

Yıldırım Grup tarafından Ankara Beytepe’de konumlandırılan Beyterrace alışılmışın dışında yenilikçi bir yaklaşım sunarak benzerlerinden ayrılıyor.

Ankara’daki başarılarına her gün bir yenisini ekleyen ve birçok prestijli projeyi art arda sunan yıldırım Grup tarafından geliştirilen Beytarrace projesi 4 blok halinde tasarlandı.

Proje bünyesinde sadece 36 daire bulunuyor. Butik projede 2+1,3+1,4+1, 5+1 normal daire, 6+1,7+1 bahçe dubleksi ve 5+1 dubleks şeklinde tasarlanmış konut tipleri bulunuyor. Konutların büyüklükleri ise 122 metrekare ile 501 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projenin büyük ilgi gördüğünü ve fark yarattığını belirten Fertaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım “Beyterrace Ankara'nın konut projeleri içerisinde 7000 m2 peyzaj alanıyla her kesimin dikkatini çekti. Sosyal donatı içinde; çocuk oyun alanı, yürüyüş alanları, voleybol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, fitness salonuna yer verdik.7/24 güvenlik ve kapalı otopark detaylarımızla bütünlüğü tamamlarken, Başkentlilere kalite, güven ve doğa inşa etmenin gururunu yaşıyoruz’’ dedi.