Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yıldırım: “Şubat 2018’e kadar KDV bizden”

Sektörde canlılık sağlanması için Kasım 2017’de Yıldırım Grup tarafından başlatılan ‘KDV bizden’ kampanyası Şubat 2018’e kadar sürecek.

Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, geçen yıl kasım ayında start verdikleri ‘KDV bizden’ kampanyasını Şubat 2018’e kadar uzattıklarını söyledi. Konuyla ilgli açıklama yapan Yıldırım, “Vatandaşlarımızdan gelen ilgi üzerine; Şubat 2018’e kadar KDV’niz bizden” dedi.

“Küresel ve ülkesel gelişmelerin etkilerini yaşadığımız durağan bir yıl geçirdik” açıklamasında bulunan Zafer Yıldırım şunları söyledi: “Bu durağanlık her sektörü olduğu gibi inşaat sektörüne de yansıdı. Türkiye inşaat sektörü temsilcileri gelen maliyet artışını fiyatlarına yansıtmamaya çalıştı. Yaptığımız kampanyalarla biz de bu durumu desteklemeye çalıştık. Türkiye ekonomisine destek sağlamak amacıyla kampanya çalışmalarına hız verdik. Ofis, dükkân, mağaza, ticari mallar artı KDV ile fiyatlandırıldığından, müşteri bir de ekstra KDV ödemek zorunda kalıyor. Bizim amacımız, 2018’e giriş yaptığımız bu günlerde çoğu şirketin ihtiyacı olan bu tür yapılarda vatandaşımızın cebinden çıkacak olan parayı azaltmak.”

Yüzde 18 KDV satışı etkiledi

Kasım ayında başlatmış oldukları kampanyanın satış anlamında olumlu etkilerinin olduğunu belirten Zafer Yıldırım “ Yüzde 18 KDV kısmını şirket bünyemizden karşılayarak başlattığımız kampanyayı yatırımcılarımıza sunarak karar verme sürecini hızlandırmış oluyoruz. Bu sayede vatandaşımızın cebini düşünürken aynı zamanda da Türkiye ekonomisine katkı sağlamış oluyoruz” dedi. Kampanya süresinin normalde 1 Ocak itibarıyla son bulacağını ancak aldıkları olumlu dönüşler sebebiyle Şubat 2018’e kadar uzatıldığına vurgu yapan Yıldırım “Sektörümüzdeki canlanmayı desteklemek, satışların devamlılığını sağlamak, ticari alan alışverişini hızlandırmak ve ülkemize katma değer üretebilmek için böyle bir noktada taşın altına elimiz koymaya çalıştık” ifadelerini kullandı.

Yıldırım Kule ile işe bakış açınız değişecek

Farklı mimarisi ve üstün teknolojik donanımı ile ofis yaşamına değişiklik getiren Yıldırım Kule’ye dair detayları paylaşan Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım “130 metre yüksekliği ve eğimli mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Yıldırım Kule bünyesinde barındıracağı yaşam alanları ile de çalışanlara keyifli bir ortam sunacak. Özsüt, Volvo, Ssang Yong, Autowax gibi prestijli ve güvenilir firmalar ile anlaştık. Anlaşmak üzere olduğumuz birçok global firma ile de Kule’ye farklı bir bakış açısı getireceğiz. Kısacası kulenin dışına çıkmadan birçok ihtiyacın karşılanabilmesi için gerekli özeni gösteriyoruz” dedi.

Yıldırım Kule, kalite ve aidat kolaylığı sunuyor

Yıldırım Kule’de her ayrıntının incelikle düşünüldüğünü belirten Zafer Yıldırım, yalıtımdan, havalandırma sistemlerine kadar kaliteden ödün verilmediğinin altını çizdi. Yıldırım Kule’nin deprem yönetmeliğinin çok daha üstünde tasarlandığını vurgulayan Yıldırım “Maliyetten hiç bir şekilde kaçmadan deprem yönetmeliğinin çok daha üstünde ekstra kuvvetli bir üretim gerçekleştirdik. Bunun üzerine kurguladığımız her şeyde örneğin; elektrik, mekanik, tesisat alt yapısını önceden programlayıp, projelendirdik ve son olarak tüm projeleri örtüştürdük. Kullanmış olduğumuz üçüncü nesil camlar ile kalitenin ve şehrin merkezinde gürültüden uzak yaşamın kapılarını aralamış olduk. Yıldırım Kule’de yeni nesil camlarla ısı ve ses yalıtımını dengeledik” dedi. Yıldırım, kalite ve hizmetten ödün vermeden, aidatı oluşturan kalemlerde de düzenleme yaptıklarını belirterek “Uygun firmalarla anlaşarak ve dikkat ederek, aidatlarımızı 100 metrekarelik örnek bir ofiste 750- 990 TL bandında tuttuk. Gelir gider olarak şu an piyasada 100 metrekare ofislerde 1300- 1700 TL arasında aidat isteniyor.”