Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yıldırım Yapı Grubu'ndan anlamlı kampanya

Yıldırım Yapı Grubu, yıl boyunca Kuleli Evleri Bomonti’den daire satın alanlar adına Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na bağış yapacak.

Yıldırım Yapı Grubu tarafından başlatılan kampanya kapsamında, 1 Eylül 2017 tarihine kadar Kuleli Evleri Bomonti’den konut satın alanlar aynı zamanda Koruncuk Vakfı’na bağış yapmış olacak. Kampanya hakkında açıklamada bulunan Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yıldırım; “Yıldırım Yapı Grubu olarak 1972’den bu yana hayata geçirdiğimiz projelerimizde önceliğimiz insanların yaşam koşullarını iyileştirerek devamlılığını sağlamak; bu vizyon ile çocukların daha kaliteli eğitim görmesi ve şefkatle büyümesi için daha güzel bir dünya inşa etmeye çalışan Koruncuk Vakfı ile iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çağdaş yaşam sunma hedefiyle tasarladığımız Kuleli Evleri Bomonti projemizden ev sahibi olanlar geleceğimizin mimarı çocuklarımıza da destek olacak” dedi.

Eğitimin şehirlerin şekillenmesinde öncü rolü üstlendiğini dile getiren Yıldırım; “Son yıllarda, insanların her türlü ihtiyaçları düşünülerek çok kaliteli ve çok fonksiyonlu binalar yapılabiliyor. Ancak büyüyen şehirlerde nefes alınabilecek, geleceği düşünen planlamalar yapmak ancak eğitim ile mümkün” dedi.

Kişiye özel ödeme planları sunuluyor

İstanbul’un en hızlı gelişen yatırım bölgesi Şişli-Bomonti’de yer alan Kuleli Evleri Bomonti'nde 69 konut yer alıyor. 7 bin 80 metrekarelik arazi üzerinde yükselen projede büyüklükleri 65 metrekare ile 159 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 2+1 teraslı ve 3+1 teraslı dubleks tipinde konutlara yer veriliyor. Projede ayrıca 13 adet farklı metrekarelerde dükkan da bulunuyor. Sunduğu kişiye özel ödeme planlarıyla kolayca ev sahibi olunabilen Kuleli Evleri Bomonti projesi cazip fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.