Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yıldırım: "Yatırım için en doğru zaman yılbaşı öncesi"

Yıldırım Grup İcra Kurulu Başkanı Başkanı Zafer Yıldırım inşaat sektörüne ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

Yıldırım Grup İcra Kurulu Başkanı Başkanı Zafer Yıldırım, inşaat sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Yıldırım "Yılbaşı öncesi, yatırım yapmak isteyen vatandaşlar için ‘’en uygun zaman dilimi" vurgusu yaptı.

İnşaat sektörüne dair görüşlerini aktaran Zafer Yıldırım “2016-2017 yıllarında yaşanan ve ekonomik açıdan sıkıntıya sokan durumlara rağmen, ülkemiz her zorluğun üstesinden geldi. Birlik ve beraberlikle biz yatırımcılar pes etmedik. Ülkemize ve ekonomisine güvendik. Yatırımlarımıza devam ettik. Bu durum da Türk ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörünün kalkınmasına neden oldu. Türkiye ekonomisi yılın ilk çeyreğinde iç talebin canlanması ve ihracatın katkısıyla yüzde 5 büyüme sağladı. 2016 yılının sonundaki yüzde 2.9'luk büyümeden sonra yüzde 5 büyüme çok önemli bir başarı” ifadelerini kullandı.

Yılbaşı sonrası fiyatlar yükselecek

İçinde bulunduğumuz zaman diliminin yatırım için uygun olduğunun önemle altını çizen Yıldırım “Yatırım açısından şu an çok doğru bir zaman. Yatırım yapmak isteyen vatandaşlarımızın korkmadan ve çekinmeden yatırım yapabilmeleri için bir fırsat. Yatırım için sadece konut projelerine yönelmenin doğru olmadığı düşüncesindeyim. Ticari projelerden satın alınan gayrimenkulün, yüksek kira getirisi konutlara oranla ciddi fark yaratıyor. Yatırımcıların son zamanlarda ticari projelere yaptıkları yatırımlarla da geleceğe güvenle bakacağının altını çizmek istiyorum” diye konuştu.

Stil Sahibi Yıldırım Kule

Sıradan kalıpların dışına çıkarak farklı bir mimariyle Ankaralıların karşısına çıkan Yıldırım Kule iç bükey eğimiyle Ankaralıları karşılıyor. Yıldırım Kule’yi anlatan Zafer Yıldırım, “Biz Yıldırım Kule’yi inşa ederken kendi iş yerimiz için ne ihtiyacımız varsa bunun fazlasını karşılayacak şekilde bir proje detaylandırması yaptık. Kalitenin ve konforun ihtiyaç olduğunu, katma değer üreticisi firma sahiplerinin ve çalışanlarının ofislerinde geçireceği zamanın değerini bilerek her ayrıntıyı detaylandırdık" dedi.