Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

yooistanbul'da yaşamın başlamasına az kaldı

Boğaz'a 5 dakikalık uzaklığıyla dikkat çeken yooistanbul'da yaşam 2017 Nisan ayında başlayacak. Yüzde 33'ü satılan projede metrekare fiyatları 10 bin dolar ortalamasında.

Ortaköy sırtlarında hayata geçirilen "yooistanbul" projesinin reklam filminin oyuncusu olan, değerli aktör ve sunucu Selçuk Yöntem'in de rezidans satın aldığı projede yaşamın başlamasına az kaldı. 'yooistanbul'u Türkiye’ye getiren Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, "yooistanbul bittiğinde lüks konut konseptinde bugün satın alan yatırımcısına, proje tamamlandığında en yüksek primlenme oranı olan yüzde 35’le kazançta da farklılık yaratacak. Lokasyonu itibariyle projemiz sürekli değer kazanacak, yatırımcısı sürekli değerlenen benzersiz bir yatırım yapmış olacak" dedi.

Teslime kadar satışların yüzde 30'u daha tamamlanacak

Yiğit, projenin kendileri için oldukça maliyetli olduğunu vurgulayarak, "50 milyon dolar inşaat maliyetimiz oldu. Projemiz tamamlandığında toplam hasılat gelirimiz 350 – 400 milyon dolar olacak. Metrekare fiyatının 10 bin dolar civarında olduğu projemizin satışlarının yüzde 30’u tamamlandı. Ultra lüks konsept, özel tasarım olduğu için satışlar gerçekleştikçe dizaynlar yapılıyor. 36 bin metrekare satılabilir alanımız, 55 bin metrekare arsa alanımız var. Nisan 2017'ye kadar yüzde 30 daha satış hedefliyoruz" dedi.

Sosyal donatı alanlarıyla fark yaratıyor

Say Yapı'nın kendi arazisi üzerinde geliştirdiği projede 22 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje 11 bloktan meydana geliyor. Lüks projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, SPA, club house, fitness merkezi, özel yoga odaları ve yürüyüş alanları bulunuyor. Toplamda 116 rezidans dairenin yer aldığı projede metrekare birim fiyatı 10 bin dolardan başlıyor. Icon Penthouse ve Master One Level gibi özel dairelerin yer aldığı yooistanbul'da 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri bulunuyor.