Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yör Palas’ta lansmana özel yüzde 10 indirim!

Yöryapı tarafından Acıbadem’de inşa edilen Yör Palas projesinde lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

A Plus bir proje olarak hayata geçirilen Yör Palas, Acıbadem’in en lüks ve prestijli butik projesi olma özelliğini taşıyor. Projede 4+1 bahçe dubleks, 3+1 standart daire, 4+1 ve 4+2 çatı dubleksinden oluşan 20 özel daire bulunuyor.

Yörsan ile tüm Türkiye ve 25 ülkeye en güzel lezzetleri sunan Yör Group, Yöryapı şirketiyle Acıbadem'in en akıllı konut projesi Yör Palas'ı satışa sunuyor.

Avrasya Tüneli’ne 1 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 6 kilometre, metro istasyonuna 5 dakika, Akasya Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika, metrobüs durağına 15 dakika yürüme mesafesinde bulunan Yör Palas, gözde lokasyonuyla İstanbul’un tamamına zahmetsizce ulaşma kolaylığı sağlıyor.

Lansmana özel yüzde 10 indirim

Yör Palas'ta akıllı klozetler, akıllı klimalar, akıllı jeneratör, akıllı kapılar ve akıllı ev sistemi yer alıyor. Akıllı ev teknolojisi en üst seviyede yer alarak, yaşam standartını yükseltiyor.

Dairelerin teslimi Ekim 2017’de yapılacak. Lansmana özel yüzde 10 indirim ve yüzde 25 peşinat yüzde 0 Faiz 24 ay vade fırsatı ile Acıbadem'in en prestijli projesine sahip olmak mümkün.