Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yüksek prim vaat eden Başakşehir konut projeleri

İstanbul Avrupa Yakasının yeni merkezlerinden Başakşehir'de hayata geçirilen markalı konut projeleri yatırımcısına yüksek prim vaat ediyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Başakşehir'de konumlandırılan markalı konut projeleri bölgenin her geçen gün değerine değer katmasıyla yüksek pirm vaat ediyor.

3. Havalimanı, Kanal İstanbul projelerine yakınlığı ile dikkat çeken proje Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığıyla da kazanç potansiyelini üst seviyeye çıkarıyor.

Tem otoyollarına bağlantısı bulunan ilçe bölgede yapılan devlet yatırımları ve büyük firmaların ürettiği konut projeleri sayesinde sürekli değerlenmeye devam ediyor. Bölgeye yatırım yapanların birkaç yıl sonra yüksek kazanç elde edeceği öngörülüyor.

Bölgede dikkat çeken yüksek kazanç vaat eden projeleri sizler için derledik:

Koru'lu düzene geçmenin tam zamanı: Eston Şehir Koru

Polatyol Grubu tarafından İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Başakşehir’in Bahçeşehir bölgesinde konumlandırılan Eston Şehir Koru projesinde geliştirilen kampanyalar sayesinde ev sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

İsteyene yüzde 5 peşinatla isteyene 50 ay senet ile konut sahibi olma şansı tanınan projeden daire alan ilk 50 Paro Kart sahibine Zara Home’da gönüllerince kullanabilecekleri 5 bin TL değerinde hediye çeki takdim ediliyor.

Geniş meydanları, koruları ve enfes doğasıyla alıcıyı büyüleyen proje bölgenin en dikkat çeken ve en yeni projelerinden birisi olarak dikkat çekiyor. 1090 konut ve 31 ticari birime yer verilen projede en düşük konut fiyatı ise 640 bin TL olarak belirlendi. Metrekare fiyatlarının 5 bin 500 TL’den başlangıç gösterdiği projede bahçeli konutların fiyatları ise 900 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Lüks yaşamın adresi: Mostar Life Grand Houses

İstanbul Başakşehir’de lüks bir yaşam vaat eden Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes yapı ortaklığında hayata geçirilen Mostar Life Houses projesi 3+1, 4+1, 5+1 formatında tasarlanmış farklı zevk ve ihtiyaçlara uygun daire tiplerine yer veriyor. Modern mimarisi ile büyüleyen proje gelecek vaat eden Başakşehir ilçesinde konumlandırıldı.


İstanbul Avrupa Yakasının yatırım değeri en yüksek ve kısa sürede yüksek kazanç vaat eden ilçesi Başakşehir’de sektöre kazandırılan projenin çevresinde Sağlık Kenti, Olimpiyat Stadı ve bir sürü alışveriş merkezi yer alıyor.

Bahçeli bir evim olsun diyenlere ‘Asmalı Evler’

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir’de Dekar Yapı tarafından hayata geçirilen Asmalı Evler projesi ‘bahçeli bir evim olsun’ diyenleri beliyor.
İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir konut projeleri alıcısını daha çok sunduğu üstün donatılar ve doğal güzellikleriyle cezbediyor.

Her türlü sosyal donatının mevcut olduğu ve adeta yepyeni bir yaşam vaat eden Başakşehir konut projelerinden bir tanesi de Asmalı Evler. Şehirden ayrılmadan sakin ve huzurlu bir hayat sürmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Asmalı Evler projesi Dekar Yapı kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının markalı konut projeleri ve devlet yatırımları sayesinde hızla gelişen ilçelerinden Başakşehir’de konumlandırıldı.

Asmalı Evler konut projesinde yer alan bahçeli ev formatı özellikle İstanbul’da bahçeli bir ev de oturmak isteyenlerin yoğun ilgisini görüyor.
50 bin metrekarelik alanda üzerinde inşa edilen Asmalı Evler konut projesinde toplam 170 adet konut yer alıyor.

Dekar Yapı Asmalı Evler’de yer alan konutlar farklı zevk ve ihtiyaçlara uygun olacak şekilde 9 farklı tipte tasarlandı. 9 farklı tipte tasarlanan dubleks konutlara yer verilen projede satışlar tamamlandı.

Huzzak Tower Plus Başakşehir’de butik konseptiyle dikkat çekiyor

15 katlı tek blok şeklinde tasarlanan 69 konutlu Başakşehir konut projelerinden Huzzak Tower Plus konut projesi modern mimarisi ve butik konseptiyle bölgedeki diğer büyük projeler arasında farklılık yaratan projede 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor.

Avrupa’nın en büyük sağlık kompleski unvanına sahip olan İkitelli Şehir Hastanesi’ne komşu konumuyla dikkatleri üzerine çeken Başakşehir projesi yatırımcısına kısa sürede büyük kazanç sağlayan bir tanesi.

Huzzak Tower Plus konut projesinde sakinlerinin her türlü sosyal ve günlük ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilecekleri imkanlar sunuluyor.
Başaktepe Evleri sosyal donatıları ile yatırımcıyı cezbediyor.

Başaktepe Evleri'nde fiyatlar 800 bin TL'den başlıyor

Aydur İnşaat tarafından İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden Başakşehir ilçesinde konumlandırılan Başaktepe Evleri konut projesinde 80 adet konuta yer verildi. 7 bin 500 metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen projede 3+1 tipinde tasarlanmış daireler bulunuyor.

Satışlarının önemli bir kısmı tamamlanan projede 3+1 tipindeki dairelerin metrekare büyüklükleri ise 118 metrekare aralığında tasarlandı. Sosyal donatıları ile alıcıyı cezbeden Başaktepe Evleri projesinde fiyatlar 800 bin TL’den başlangıç gösterip 875 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Lal Bahçe’de teslim tarihi yaklaştı

Başakşehir’de Başak Mahallesi üzerinde konumlandırılan HYK Yapı ve KİPTAŞ’ın ortak projesi Lal Bahçe 3 bin 625 metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırıldı.

12 katlı tek blok şeklinde tasarlanan projede 36 tane daireye yer veriliyor. Cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olmayı kolaylaştıran projede sunulan sosyal imkanlar konut sahibi olmayı düşünenleri cezbediyor. Bölgenin önemli projelerinden biri olan Lal Bahçe’deki dairelerin tamamı 4+1 formatında tasarlandı.

Projede teslimlerin ise Temmuz 2018’de gerçekleştirilmesi bekleniyor.