Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yüzde 20 indirimin sunulduğu Daire Kartal’da 2 yıl kira garantisi fırsatı

İstanbul Kartal’da yükselen Daire Kartal’da yüzde 20 indirim ve iki yıl kira garantisi sunuluyor. Konut teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.

Daire Kartal projesi, Bodur Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Daire Kartal’da yer almak isteyenlere yüzde 20 indirim ve 2 yıl kira garantisi sunuluyor.

244 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Daire Kartal; 4 bin metrekare üzerinde 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 244 adet rezidanstan meydana geliyor. Daire Kartal’taki rezidanslar 54 metrekare ile 169 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlandı.

20 YILDA AMORTİ ETMESİ ÖNGÖRÜLÜYOR

Daire Kartal’da yer alacaklar için kiracı riski olmadan, avantajlı bir yatırım fırsatı sunuluyor. İki yıl boyunca kira garantisinin verildiği Daire Kartal’daki konutların 20 yılda kendini amorti etmesi bekleniyor. Daire Kartal’daki konutlarda hemen tapu ve hemen teslim avantajı sunuluyor.

METROYA SADECE 350 METRE YAKINLIKTA

Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre yakınlıkta yer alan Daire Kartal; Kartal Metro İstasyonu’na 950 metre, Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre mesafede yükseliyor.